Головна » Блог » Українська молодь обирає TikTok — статистика популярності соціальних мереж

Українська молодь обирає TikTok — статистика популярності соціальних мереж

21.01.2022

Ольга Сомова, редактор блогу Webpromo


За даними дослідження агентства PlusOne, TikTok став найпопулярнішою соціальною мережею за 2021 серед молодого покоління в Україні. Статистика користувачів у TikTok, соціальних мережах серед української аудиторії по країні та регіонам.Статистика TikTok в УкраинеНа сьогодні у соціальній мережі TikTok зареєстровано 12 млн акаунтів з України. Серед них половину становить аудиторія від 18 до 24 років (5,5 млн. сторінок). Ця кількість перевищує відсоток молоді в Україні. Передбачається, що часто користувачі цього віку створюють фейкові облікові записи для накрутки сторінок або мають кілька профілів у TikTok.

Статистика TikTok в Украине

Друге місце серед української молоді після TikTok займає соціальна мережа з візуальним наповненням Instagram (більше 4 млн. зареєстрованих користувачів).

Для користувачів 25-34, 35-44 та старше відеохостинг YouTube залишається лідером. На платформі налічується 23,5 млн. користувачів з України.

Статистика TikTok в УкраинеПісля YouTube, група 25-34 воліють проводити час Instagram, старше покоління (45-54 і 55+) вибирає Facebook.

Згідно зі статистикою, за останні півроку кількість передплатників у Instagram збільшилася на 2,3 млн українських користувачів, а Facebook — на 800 тис.

Якщо говорити про загальну статистику в Україні, то Instagram налічує 15,8 млн, Facebook — 16,4 млн.

У регіонах країни населення України раніше віддавали перевагу Метавсесвіту Цукербергу. Проте зараз спостерігається приріст шанувальників Instagram. У порівнянні Facebook збільшив кількість передплатників у середньому на 2%, а Instagram — на 4% (статистика щодо регіонів).

Статистика TikTok в Украине

Соціальні мережі в Україні мають великий вплив та розвивають тенденцію на Social commerce. Аудиторія TikTok стає платоспроможною, що є однією з основних причин, чому важливим є просування в соціальній мережі TikTok.

 

Також читайте інші новини у блозі Webpromo:

Та підписуйтесь на наш Telegram-канал про маркетинг.

 

Последние материалы рубрики

Через нові правила реклами половина маркетологів...

Новий звіт Bango The App-ocalypse показав, що маркетологи зазнають негативного впливу на свій прибуток у зв'язку з новими правилами реклами та...

дослідження Semrush

Найбільш швидко зростаючі галузі малого та середнього...

Які ніші вважаються лідерами у сегменті малого та середнього бізнесу? Дослідження визначило ТОП відвідуваних сайтів та ефективні...

Огляд сервісів CRO. Функціональність інструментів за...

Повний перелік всіх потрібних сервісів для оптимізації конверсії. Набір інструментів для аналітики, збору даних, оформлення та...

Новий інструмент TikTok. Корисні дані для маркетологів

Новий інструмент від TikTok надає інформацію, яку можна використовувати для таргетинга на різні демографічні групи

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті