Головна » Блог » 20 порад, як збільшити ефективність відеореклами в App Store і Google Play на етапі створення

20 порад, як збільшити ефективність відеореклами в App Store і Google Play на етапі створення

11.05.2021

Олексій Бакуменко, автор блогу Webpromo


У 2020 році портал Verizon Media опитав 300 провідних маркетологів, щоб визначити популярність відеореклами. В результаті 63% опитаних збиралися використовувати цей формат, а 45% планували зберегти або збільшити інвестиції в відеорекламу. Відеоролики, на відміну від інших інструментів просування в інтернеті, підключають до сприйняття аудіальний канал і здатні розповісти більше за рахунок тривалості. Картинки статичні. Вони можуть зобразити історію і підключити уяву користувача, але для цього людині необхідно включити фантазію. Відео все розповість і покаже ефективніше.

У просуванні мобільних додатків в інтернеті діють ті ж закони: відеореклама ефективніше картинки або тексту. Рекомендуємо добірку рекомендацій, які допоможуть вам поліпшити ефективність відеореклами в Google Play і App Store на етапі її створення.

Як збільшити ефективність відеореклами в App Store і Google Play на етапі створення 

Загальні рекомендації, які підвищать ефективність відеореклами в App Store і Google Play:

 • Відео має потрапляти в цільову аудиторію з перших секунд

В інтернеті дуже багато інформації. Дослідження Nielsen і Taboola показало, що для захоплення уваги користувача у рекламодавця є всього 6-8 секунд.

 • Створюйте відео-підказки із користування послугою

Стрімке зростання ринку мобільних додатків (портал Grandviewresearch прогнозує середньорічний приріст 11.5%) змушує виробників розширювати функціонал продукту. Велика кількість кнопок і інтерфейсів збиває користувача з пантелику. Зробіть огляд, покажіть користь додатки.

 • На початку ролика робіть акцент на візуальній складовій

В App Store і в Google Play Автовідтворення роликів починається без звуку. Користувач може його включити, але для цього відео повинно захопити його візуально.

 • Уникайте великої кількості дрібних деталей в кадрі

Екрани смартфонів не призначені для розглядання дрібниць. На невеликих екранах їх взагалі не видно. Не змушуйте користувачів напружувати зір.

 • Проаналізуйте ролики конкурентів

Чим відео конкурентів приваблюють користувачів? Які прийоми використовують? Визначте, чим ви можете виділитися серед них, і робіть оригінальні ролики з яскраво вираженим УТП.

 • Завжди перевіряйте рекламний контент перед відправкою

Google Play і App Store мають градації вікових обмежень. Категорія присвоюється додатком на підставі опитувальника. Якщо ролик містить нецензурну лексику, сцени насильства або зачіпає дорослі теми, додаток стане недоступно для молодшої аудиторії.

Який контент вважається неприйнятним в App Store ви можете знайти в керівництві для розробників і в рекламній політиці ASA. А ось відеорекламу для Google Play варто перевіряти на відповідність із загальною Політикою щодо реклами Google.

 • Використовуйте в роликах текст

Подбайте про тих користувачів, яким зручніше дивитися відео без звуку. Зробіть так, щоб вони розуміли, що відбувається на екрані.

 • Не використовуйте елементи, які можуть втратити актуальність

Це стосується прив’язок до тимчасових рамок (наприклад, «найкраще додаток літа»), цінами, валютним курсом в довгострокових рекламних кампаніях. Разом з тим такі елементи, навпаки, будуть доречні в відео, якщо мета реклами — привернути увагу до сезонної функції програми.

 • Додайте заклик до дії в кінці ролика.

Будь-яке рекламне оголошення повинно спонукати користувача до дії. У випадку з мобільним додатком можна використовувати такі CTA як «скачайте зараз» або «встановіть в 1 клік». 

Як збільшити ефективність відеореклами в Google Play:

 • Дайте волю уяві

Google Play рекомендує відображати в ролику реальні кадри додатків. Однак допускається використання будь-яких доречних креативів. Скористайтеся цим і наповніть відео максимально залучають змістом.

 • Дотримуйтесь баланс «тривалість — користь»

Мінімальна тривалість відеореклами в Google Play — 30 секунд. Пам’ятайте, що якщо ваше промо буде довгим — користувач занудьгує.

 • Намагайтеся вмістити в 1 ролик все, що необхідно донести користувачу про програму

Google Play дозволяє розмістити по 1 промо для кожної локалізації додатки. Зробіть меседж користувачам максимально повним, але в той же час цікавим і корисним.

 • Робіть промо альбомного формату

На відміну від App Store, Google Play відтворює відео тільки в горизонтальному форматі. Це обумовлено тим, що промо в Google Play імпортують з Youtube.

 • Використовуйте окремий креатив для обкладинки відео

У Google Play є функція окремої завантаження зображень для промо. Скористайтеся цим для додаткового залучення уваги. Якщо обкладинка сподобається користувачам — найімовірніше вони подивляться промо.

 • Демонструйте додаток об’єктивно

Не намагайтеся ввести користувача в оману.

Надлишкові відео-креативи створюють у користувача хибне враження про програму. Google рекомендують використовувати під креативи не більше 20% ролика. Присвятіть інші 80% користувацькому досвіду. 

Як збільшити ефективність відеореклами в App Store:

 • Робіть акцент на функціональності та корисності додатки

App Store до змісту роликів суворіше, ніж Google Play: за допомогою відеореклами дозволено відобразити тільки попередній перегляд програми. Тому донесіть користувачеві думка про користь і функціональності продукту на прикладі його використання.

 • Для ролика відбирайте тільки найважливіші моменти

Тривалість відео в App Store не перевищує 30 секунд. Обмеження не дозволить розповісти користувачеві все про продукт, тому ретельно плануйте наповнення ролика. Нехай він містить тільки краще.

 • Створюйте різнопланові ролики для однієї програми

App Store дозволяє розмістити до 3-х відео для кожної локалізації. Використовуйте це, щоб представити продукт з різних сторін. Робіть кожну рекламу про окремий аспект програми, а не 3 варіації одного і того ж сюжету.

 • Завантажуйте передпереглядом додатки, узгоджені з темами ключових слів і аудиторіями

Використовуйте Creative Sets, щоб створювати різні варіанти рекламних оголошень для кампаній за результатами пошуку і з урахуванням розміру дисплея гаджета користувача.

 • Ретельно вибирайте кадр з відео для обкладинки

В App Store можна завантажити додатково зображення, як в Google Play. Як обкладинки дозволено підібрати кадр з самого ролика. Постарайтеся, щоб цей кадр був максимально привабливим для користувача: відбивав найважливіші функції програми або показував графічні можливості. Рекомендуємо закласти кадр-обкладинку в ТЗ перед створенням відео, щоб він органічно вписався в загальний відеоряд.Дотримуючись перелічених рекомендацій, ви створите цікаву і вовлекающую відеорекламу для вашого мобільного додатка. Таким роликом ви підштовхнете користувачів до взаємодії з додатком, що є важливим в роботі над ASO.

 

Також читайте інші статті в блозі Webpromo:

І підписуйтесь на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб опинитися в Топі Google

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб...

Розповімо про особливості роботи алгоритмів в пошукових системах, чому не кожен текст може бути SЕО-статтею, чим займається і що...

Офлайн-конверсії Facebook Ads і Google Ads. Як підвищити якість лідів?

Що таке офлайн-конверсія (offline conversion), як працює цей сучасний інструмент в інтернеті, соціальних мережах, як правильно і ефективно...

Performance Marketing в діджитал - тренди 2021, які потрібно запровадити ще "вчора"

Performance Marketing в діджитал – тренди 2021, які потрібно...

Як працює performance-маркетинг для бізнесу сьогодні, хто такий сучасний перформанс-маркетолог, ключові методи та підходи маркетингу в...

Google June 2021 Core Update: які зміни принесло оновлення основного...

2 червня Google викотив June 2021 Core Update ― першу частину із запланованого на літо поновлення ядра. Як апдейт вплинув на ранжування сайтів? Які...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті