Головна » Блог » PPC | Контекстна та таргетингова реклама » 20 порад, як збільшити ефективність відеореклами в App Store і Google Play на етапі створення

20 порад, як збільшити ефективність відеореклами в App Store і Google Play на етапі створення

11.05.2021

Олексій Бакуменко


2020 року портал Verizon Media опитав 300 провідних маркетологів, щоб визначити популярність відеореклами. У результаті 63% опитаних збиралися використати цей формат, а 45% планували зберегти чи збільшити інвестиції у відеорекламу. Відеоролики, на відміну від інших інструментів просування в інтернеті, підключають до сприйняття аудіальний канал і можуть розповісти більше за рахунок тривалості. Зображення статичні. Вони можуть зобразити історію та підключити уяву глядача, але для цього людині необхідно включити фантазію. Відеореклама все розповість та покаже ефективніше.

У просуванні мобільних додатків в інтернеті діють ті ж закони: відеореклама ефективніша за картинку або текст. Використовуйте наші рекомендації, щоб покращити ефективність відеореклами в Google Play та App Store на етапі її створення.

Як збільшити ефективність відеореклами в App Store та Google Play на етапі створення 

Загальні рекомендації, які підвищать ефективність відеореклами в App Store та Google Play:

 • Відео має потрапляти до цільової аудиторії з перших секунд.

В інтернеті дуже багато інформації. Дослідження Nielsen і Taboola показало, що для захоплення уваги користувача рекламодавець має всього 6-8 секунд.

 • Створюйте відео-підказки щодо використання програми.

Стрімке зростання ринку мобільних додатків (портал Grandviewresearch прогнозує середньорічний приріст 11.5%) змушує виробників розширювати функціонал продукту. Велика кількість кнопок та інтерфейсів збиває користувача з пантелику. Зробіть огляд, покажіть користь програми.

 • На початку ролика наголошуйте на візуальній складовій. 

В App Store і Google Play автовідтворення роликів починається без звуку. Глядач може його увімкнути, але для цього відео має захопити його візуально.

 • Уникайте великої кількості дрібних деталей у кадрі.

Екрани смартфонів не призначені для розгляду дрібниць. На невеликих екранах їх взагалі не видно. Не примушуйте аудиторію напружувати зір.

 • Проаналізуйте ролики конкурентів.

Чому відеореклама додатків конкурентів привабливіша? Які прийоми використовують? Визначте, чим ви можете виділитися серед них, та робіть оригінальні ролики з яскраво вираженим УТП.

 • Завжди перевіряйте рекламний контент перед відправкою. 

Google Play та App Store мають градації вікових обмежень. Категорія надається додатку на підставі опитувальника. Якщо ролик містить нецензурну лексику, сцени насильства або торкається дорослих тем, програма стане недоступною для молодшої аудиторії.

Який контент вважається неприйнятним у App Store ви можете знайти в посібнику для розробників та рекламної політики ASA. А ось відеорекламу для Google Play варто перевіряти на відповідність до загальної Політики щодо реклами Google.

 • Використовуйте в роликах текст.

Подбайте про тих користувачів, яким зручніше дивитися відео без звуку. Зробіть так, щоб вони розуміли, що відбувається на екрані.

 • Не використовуйте елементи, які можуть втратити актуальність.

Це стосується прив’язок до часових рамок (наприклад, «кращий додаток літа»), цін, валютного курсу в довгострокових рекламних кампаніях. Водночас такі елементи, навпаки, будуть доречними у відео, якщо мета реклами – привернути увагу до сезонної функції програми.

 • Додайте заклик до дії в кінці ролика.

Будь-яке рекламне відеооголошення має спонукати цільову аудиторію до дії. У випадку з мобільним додатком можна використовувати такі CTA як «завантажте зараз» або «встановіть один клік». 

Як збільшити ефективність відеореклами в Google Play:

 • Дайте волю уяві.

Google Play рекомендує відображати у ролику реальні кадри програм. Однак допускається використання будь-яких доречних креативів. Скористайтеся цим та наповніть відео максимально залучаючим змістом.

 • Дотримуйтесь балансу «тривалість — користь».

Мінімальна тривалість відеореклами в Google Play – 30 секунд. Пам’ятайте, якщо ваше промо буде довгим – користувач занудьгує.

 • Намагайтеся вмістити в 1 ролик все, що необхідно донести користувачеві про програму.

Google Play дозволяє розмістити по 1 промо для кожної локалізації програми. Зробіть рекламний меседж максимально повним, але водночас цікавим та корисним.

 • Робіть відеорекламу в альбомній орієнтації.

На відміну від App Store, Google Play відтворює відео лише у горизонтальному форматі. Це пов’язано з тим, що промо в Google Play імпортують з Youtube.

 • Використовуйте окремий креатив для обкладинки відео.

У Google Play є функція окремого завантаження зображень для промо. Скористайтеся цим для додаткової уваги. Якщо обкладинка сподобається користувачам, найімовірніше вони подивляться промо.

 • Демонструйте додаток об’єктивно.

Не намагайтеся ввести глядача в оману.

Надлишкові відео-креативи створюють у користувача помилкове враження про програму. Google рекомендують використовувати під креативи трохи більше 20% ролика. Присвятіть решту 80% користувальницького досвіду. 

Як збільшити ефективність відеореклами в App Store:

 • Робіть акцент на функціональності та корисності програми.

App Store до змісту роликів суворіше, ніж Google Play: за допомогою відеореклами дозволено відобразити лише попередній перегляд програми. Тому донесіть користувачеві думку про користь та функціональність продукту на прикладі його використання.

 • Для ролика відбирайте лише найважливіші моменти.

Тривалість відео в App Store не перевищує 30 секунд. Обмеження не дозволить розповісти про продукт все, тому ретельно плануйте наповнення відеореклами про програму. Нехай він містить лише найкраще.

 • Створюйте різнопланові ролики для однієї програми.

App Store дозволяє розмістити до 3 відео для кожної локалізації. Використовуйте це, щоб представити продукт з різних боків. Робіть кожну рекламу про окремий аспект програми, а не 3 варіації одного й того самого сюжету. 

 • Завантажуйте попередні перегляди програми, узгоджені з темами ключових слів та аудиторіями.

Використовуйте Creative Sets, щоб створювати різні варіанти рекламних оголошень для кампаній за результатами пошуку та з урахуванням розміру дисплея гаджета користувача.

 • Ретельно вибирайте кадр із відео для обкладинки.

У App Store не можна завантажити зображення, як у Google Play. Як обкладинку дозволено підібрати кадр із самого ролика. Постарайтеся, щоб цей кадр був максимально привабливим для користувача: відображав найважливіші функції програми або показував графічні можливості. Рекомендуємо закласти кадр-обкладинку у ТЗ перед створенням відео, щоб він органічно вписався у загальний відеоряд. Дотримуючись перерахованих рекомендацій, ви створите цікаву та залучаючу відеорекламу для вашої мобільної програми. Таким роликом ви підштовхнете користувачів до взаємодії з програмою, що є важливим у роботі над ASO.

 

Також читайте інші статті в блозі Webpromo:

І підписуйтесь на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою структурованого сайту та ребрендингу просувати екопродукцію: історія компанії VitaminBox

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою...

На прикладі нового кейсу ми покажемо, як підвищити впізнаваність бренду, розробити візуальний контент спеціально для ніші...

Аудит Google Ads

Аудит Google Ads: на що звернути увагу маркетологу?

Що таке аудит Google Ads? Які задачі виконує та як правильно провести аналіз облікового запису?

Оголошення Google Local Inventory Ads

Оголошення Google Local Inventory Ads: як вони працюють та кому...

Оголошення Google Local Inventory Ads — ефективний спосіб просування в інтернеті фізичних торгових точок. Про переваги та недоліки LIA, а також...

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності