Головна » Блог » Facebook дозволив рекламувати криптовалюту

Facebook дозволив рекламувати криптовалюту

06.12.2021

Редакція: Оля Сомова. Автор: Ольга Сомова


У зв’язку з підвищенням попиту на криптовалюту на ринку, корпорація Meta розширює права на рекламу. Відтепер на платформі соціальної мережі Facebook можна рекламувати криптовалюту.

Реклама криптовалюты в FacebookКриптовалюта за останні роки стабілізувалася, тож позначено чіткі правила згідно з цією сферою вже на державному рівні. Метавсесвіт Цукерберга, включаючи Facebook, розширює кількість нормативних ліцензій, що в майбутньому забезпечить більш прозору та справедливу політику для малих підприємств. Бізнесу відкриваються нові можливості для розвитку, шанси залучити потенційних клієнтів, а також розширити цільову аудиторію.

Починаючи з цього місяця процес подання заявки, письмової згоди на показ реклами значно спростили. Дозвіл Facebook все ж таки необхідно отримувати, проте тепер потрібно надати одну з 27 узгоджених ліцензій. Раніше, для цього потрібно було подавати повну інформацію про діяльність компанії, включаючи отримані ліцензії, раніше схвалені Метавсесвітом.

Реклама криптовалюты в FacebookОновлення не торкнуться тих рекламодавців, які раніше вже уклали договір на показ реклами про криптовалюту. Крім цього, представники Meta стверджують, що регулярно переглядатимуть критерії, додаватимуть відповідні ліцензії до списку загальнодоступних. У зв’язку з стрімким зростанням криптовалюти на ринку, важливо враховувати будь-які зміни у цій галузі. Також, своєчасно реагувати на попит цифрової валюти серед споживачів.

Метавсесвіт ретельно стежить за дотриманням правил розміщення рекламних оголошень. Щоб політика залишалася прозорою, за рівних умов для всіх рекламодавців, команда Facebook забезпечує дотримання встановлених правил, а також видаляє рекламу, яка може порушувати загальну політику.

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

    

Последние материалы рубрики

Кращі e-commerce сайти Казахстану

Беремо приклад з кращих: ТОП-10 e-commerce сайтів Казахстану

Шукаєте круті ідеї, як покращити e-commerce-сайт? Пропонуємо «підглянути» за лідерами онлайн-продажів. Ми продовжуємо серію статей про...

Аналоги Google Analytics

Як отримати ще більше важливої статистики: 9 чудових...

Google Analytics — чудовий помічник маркетологів! Разом з тим, добірка крутих альтернативних інструментів аналітики, що допоможуть дізнатись...

Як створити стікери в Телеграм

Хочете власні стікери в Telegram? Розповідаємо, як без...

Власні стікери у Telegram підвищують впізнаваність бренду, поліпшують лояльність існуючої аудиторії та навіть залучають нових клієнтів....

Унікальність тексту та антиплагіат. Як написати якісну та...

Чому 100% унікальність в тексті не дорівнює 100% користі та якості? Особливості перевірки контенту на плагіат

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності