Головна » Блог » CRO | Юзабіліті і підвищення конверсії сайту » Як правильно оформити сторінку з контактами в інтернет-магазині?

Як правильно оформити сторінку з контактами в інтернет-магазині?

01.03.2021

Ольга Коцофанэ


У цій статті ми поговоримо про правила ефективного і клієнтоорієнтованого оформлення розділу «Контактна інформація» (Contact Page) на сайті інтернет-магазину.

Почнемо з питання: що саме провокує недовіру до сайту у потенційних покупців?

Все вірно, відсутність відомостей про продавця/компанію, незрозуміле (неясне) місце розташування торгових офлайн-точок, відсутність телефонних номерів, e-mail-адрес і т. д.

Важливо! Користувачеві досить 3-5 секунд, щоб взятися рішення залишитися на сайті або піти. Тому абсолютно кожна сторінка веб-ресурсу повинна переконувати відвідувачів в тому, що вони зробили правильний вибір, і сприяти просуванню цільових покупців по воронці продажів. Сторінка з контактами не виняток.

Як правильно оформити сторінку з контактами в інтернет-магазині? 

Чому важливо правильно оформити сторінку «Контакти»

Сторінка «Контакти» – це один з найважливіших елементів структури сайту. Її некоректне оформлення загрожує відтоком цільового трафіку.

Переваги правильного оформлення розділу з контактною інформацією:

 • підвищення довіри до компанії (тобто надання гарантії того, що продавець «не кане в лету» після переказу покупцем коштів за товар);
 • оперативне вирішення проблем, що виникають в процесі реалізації угоди, за допомогою менеджерів-консультантів та керівників відповідних структурних підрозділів (їх телефони теж бажано вказати в блоці «Контакти»).

 

Як правильно оформляти сторінку «Контакти» на сайті інтернет-магазину

Отже, перейдемо до розбору базових принципів оформлення сторінки з контактною інформацією.

1. Автономність і фактор роздільності: для чого віртуальної торговому майданчику окрема сторінка з контактами?

 • Як правило, багато інтернет-магазини публікують контактні дані в шапці ресурсу (деякі примудряються розміщувати в ній все (!) Телефонні номери, адреси офісів, платіжні дані, графік роботи та інше. Ми рекомендуємо ретельно відбирати інформацію, яка буде відображена в хедере. Краще розвантажити шапку інтернет-магазину шляхом занесення контактів в окремий блок або ж залишити тільки найбільш важливі дані (наприклад, номер служби підтримки).

  Приклад мінімалістичної шапки сайту інтернет-магазину

  Приклад мінімалістичної шапки сайту інтернет-магазину Leroy Merlin

 • Обов’язково вкажіть посилання на «Контакти» в шапці сайту, щоб відвідувач зміг швидко зв’язатися з вами (також можете розмістити цю опцію в підвалі або основному меню сайту).Посилання на сторінку з контактами повинна бути в полі видимості користувача
 • Таке посилання повинна бути в полі зору користувача на кожній сторінці інтернет-магазину;
 • Швидка ідентифікація сторінки з контактами дозволить відвідувачам максимально оперативно трансформуватися із звичайного користувача в потенційного купівельня.

2. Чим більше контактів, тим кращее.

 • На сторінці з контактною інформацією повинно бути якомога більше інформації (все просто: численні телефони, поштові адреси, номери соцмережі забезпечать покупцеві відчуття надійності, що дуже важливо для окупності вкладених в розкрутку магазину засобів).
 • Що потрібно прописати на цій сторінці: телефонні номери компанії (загальний, локальні (регіональні), номер відділу по обслуговуванню клієнтів, номер відділу доставки і так далі), e-mail-адреси тих чи інших обслуговуючих сервісних відділів магазину, контактну інформацію в різних месенджерах , адреса головного магазину, контактну інформацію в соціальних мережах.
Приклад оформлення сторінки з контактами в інтернет-магазині

Приклад оформлення сторінки з контактами в інтернет-магазині Parfums

 • Також в межах сторінки «Контакти» можна вказати графік роботи компанії і форму для зворотного комунікації. (На фото вище в правому нижньому куті можна побачити кнопку виклику онлайн-чату).

3. Зробіть акцент на практичності.

Сторінку з контактами не потрібно оптимізувати під пошукові запити. Досить розмістити на ній релевантну інформацію, яка буде корисна покупцеві. Це ж стосується і формату викладу інформації. Наприклад, якщо вас складно відшукати, опублікуйте детальну фотокарту маршруту. 4. Адаптивний варіант блоку з контактами і максимальний комфорт.

Ось, що можна зробити, щоб знизити показник відмов на сторінці з контактами:

 • подбати про адаптивність сторінки, як і всього сайту в цілому, для смартфонів і планшетів;
 • прописати поштові адреси, реквізити та телефони текстом, а не у вигляді PNG-зображень. Раптом користувач захоче перевірити їх через пошуковик, відправити комусь чи скопіювати номер для набору ?;
 • зробити click-to-call в мобільній версії сайту;
 • додати інтерактивні карти від Google або Yandex з метою підвищення функціональності і ступеня зручності;
  розмістити кнопки соцмереж.

Висновки

Найчастіша проблема при оформленні сторінки «Конткти» полягає не в тому, що на ній є, а в тому, чого на ній не вистачає. Тому краще, що ви можете зробити для користувача сайту, — надати повну інформацію про способи зв’язку з вами. При цьому не можна забувати про те, в якому вигляді ця інформація представлена і наскільки зручно користувачеві з нею взаємодіяти.

 

Також читайте інші статті в блозі Webpromo:

І підписуйтесь на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Маркетинг у 2023 році: огляд 9 головних трендів

Маркетинг у 2023 році: огляд 9 головних трендів

Ознайомтеся з головним трендами маркетингу у 2023 році, щоб встигнути скоригувати свої стратегії та плани для успішного просування...

Марія Самплавська, СМО Інтертоп в інтерв'ю для Webpromo

Воєнний маркетинг Інтертоп. Погляд на комунікацію та...

Як вести комунікацію з аудиторією не про війну в умовах воєнного стану? В Інтерв'ю Webpromo Марія Самплавська розповіла про те, як...

превью смм юа

Топ-9 трендів SMM у 2023 році, які ви маєте знати

Дізнайтеся, які тренди SMM у 2023 році допоможуть вам просунути компанію, обігнати конкурентів та отримати нових клієнтів

Google for Startups оголосив 25 переможців. Які українські компанії...

Google оголосив переможців третьої групи на підтримку стартапів в Україні

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності