Головна » Блог » Нові функції Google Ads у мобільному додатку для створення святкових кампаній

Нові функції Google Ads у мобільному додатку для створення святкових кампаній

24.11.2021

Ольга Коцофанэ


Напередодні свят Google Ads запустив нові функції у мобільному додатку. Серед них: покращена статистика про ефективність для розуміння робочих стратегій, статистика пошукових трендів для відстеження релевантних запитів та створення кампаній прямо у додатку для вашої зручності. Про це повідомляють у довідковому центрі Google Реклами.

Напередодні свят Google Ads запустив нові функції у мобільному додатку. Серед них: покращена статистика про ефективність для розуміння робочих стратегій, статистика пошукових трендів для відстеження релевантних запитів та створення кампаній прямо у додатку для вашої зручності. Про це повідомляють у довідковому центрі Google Реклами.Що нового для рекламодавців з’явилося у мобільному додатку Google Ads?

1. Покращена статистика про ефективність розуміння робочих стратегій

За допомогою Performance Insights можна здійснювати моніторинг рекламних кампаній. Розумні сповіщення в режимі реального часу повідомлятимуть вас про ключові зміни, надаючи пояснення та рекомендації щодо їх покращення. Наприклад, у стратегіях призначення ставок та бюджету, змінах запитів у пошуку, статистики щодо ефективності реклами.

2. Статистика пошукових трендів для відстеження релевантних запитів у реальному часі

Використовуйте пошуковий попит. Так, можна знати тенденції і відповідати запитам споживачів, створюючи нові рекламні кампанії для популярних продуктів, оновлювати товари у магазині.

Пошуковий тренд показує найпопулярніші запити, пов’язані з конкретною тенденцією. Рекомендації допоможуть оптимізувати кампанії Google Реклами з урахуванням тенденцій. Також ви можете налаштувати повідомлення про пошукові тренди, релевантні вашому бізнесу.

3. Створення кампанії прямо в додатку Google Реклами для вашої зручності

В обліковому записі рекламодавець, використовуючи кнопку «плюс», може вибрати тип кампанії, місце для показу оголошень та інші налаштування. Після того, як рекламна кампанія буде запущена, можна відстежувати та оптимізувати її продуктивність усередині додатку.

Для того, щоб відстежувати ефективність кампаній та користувацький попит у святкові дні, використовуйте Performance Insights, переглядайте тенденції пошуку та створюйте рекламу у мобільному додатку Google Реклами.

Що нового для рекламодавців з'явилося у мобільному додатку Google Ads?

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Google for Startups оголосив 25 переможців. Які українські компанії...

Google оголосив переможців третьої групи на підтримку стартапів в Україні

ErsteBank preview ua

Реклама дня: Erste Bank зробив різдвяний анімаційний ролик про...

Віденська банківська група Erste Bank у своєму новому різдвяному ролику «Вірю в Різдво» порушила тему енергетичної кризи.

Чорна п'ятниця

Black Friday: підсумки щорічного розпродажу від Фокстроту за 2022...

Лідери продажів та списки найпопулярніших товарів у 2022 році. Найбільший рітейлер України опублікував результати розпродажу

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise Promotion Awards

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise...

Проєкт Дія.Бізнес здобув відзнаку European Enterprise Promotion Awards, як найкраща ініціатива, що допомагає малому та середньому бізнесу у виході на...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності