Головна » Блог » Креативні тренди Depositphotos на 2022 рік

Креативні тренди Depositphotos на 2022 рік

10.01.2022

Ольга Сомова, редактор блогу Webpromo


Міжнародний фотобанк Depositphotos представив креативні тренди на 2022 рік. Це період, який назвали “злиттям минулого та майбутнього”. Що чекає на маркетологів, дизайнерів у 2022 році та в найближчому майбутньому? Де та як шукати натхнення для творчості?

Depositphotos коллекция трендовОсновним напрямком стане метавсесвіт, естетика 2000-х та психоделічне мистецтво 70-х років. Ностальгія про минуле — один із інструментів взаємодії з аудиторією. Перетин минулого з майбутнім, де існує віртуальна реальність, надихає створення унікальних і незвичайних креативів.

Список трендів Depositphotos на 2022 рік:

1. Метавсесвіт. Все частіше в діджітал-просторі використовують технології AR і VR, користуються популярністю 3D елементи, що передають повноцінну картинку. Тренд посилюватиметься, доповнюючи метасвітову музику, що відповідає атмосфері.

Depositphotos коллекция трендовDepositphotos коллекция трендов

2. Психоделічне мистецтво прийшло з 70-х років 20 століття. Це епоха сміливих креативів із грайливими елементами. Інноваційні графічні програми дозволяють уникнути монотонності та захопити користувача за допомогою психоделічного мистецтва. Популярними будуть голографічний та зернистий фон, абстракція у складному виконанні, поєднання яскравих кольорів, протилежних контрасту, а також психоделічні штрихові малюнки. Використання великої кількості елементів в одному креативі дозволяє експериментувати та збільшувати комерційний потенціал кожного проекту.

Depositphotos коллекция трендов

3. Генеративна музика. Тренд на основі штучного інтелекту прогресує з кожним роком. Тепер за допомогою даного інструменту можна надати користувачам гіперпесоналізований досвід. Фонова музика в рекламних кампаніях на базі штучного інтелекту буде підлаштовуватися під настрій та створити інтерактивну реальність. Цей метод швидший і менш витратний, при цьому цікавий і привабливий.

Depositphotos коллекция трендов   

4. Естетика 2000-х — це інструмент, що викликає легку ностальгію користувача. У найближчому майбутньому напрямок буде зустрічатися як у стрічках соціальних мереж, так і рекламних кампаніях. Більшість аудиторії — це міленіалі і покоління Z, що дорослішають на естетиці 2000-х. Цей період породжує відчуття щастя і безтурботності, які можна було випробувати лише у дитинстві чи підлітковому віці. Тренд спонукає створити креативи із використанням пастельних відтінків. Популярними будуть ретрофутуристичні напрямки, глянсовий ефект.
Depositphotos коллекция трендовDepositphotos коллекция трендов5. Наукова нефантастика включає форми у вигляді космічних елементів, поширення розумних роботів та обладнання для подорожей за межі нашого всесвіту. Якщо минулого подібні розробки вселяли страх, то сьогодні викликають інтерес в аудиторії. У креативних дизайнах є металеві текстури, темні відтінки. Наукова нефантастика дозволяє простежити технологічний прогрес і уявити, що чекає на нас у майбутньому.
Depositphotos коллекция трендовDepositphotos коллекция трендов  

6. Час любові до себе — тренд, що допомагає покращити психологічне здоров’я у суспільстві. Бренди прагнуть підтримувати комунікацію з аудиторією через любов та турботу про себе. Для створення креативів можна вибирати прості композиції, мінімалізм у кольорі та автентичний антураж, що дозволяє демонструвати продукт насправді. Інструмент дозволяє підвищити рівень довіри. Основна спільна місія — це розвиток здорового суспільства на емоційному та фізичному рівні.Depositphotos коллекция трендовDepositphotos коллекция трендов 

7. Мистецтво скролітелінгу грунтується не просто на розповіді цікавої історії. Важливо подати аудиторії за допомогою додаткових форматів. Це має бути захоплююче відео з елементами анімації та звукових доріжок. Наступного року в процесі створення креативів можна сміливо експериментувати, використовуючи асиметричні макети, паралакс-скроллінг, величезні шрифти та 3D-моушен, а також hero-відео. При цьому, не слід забувати, що для успішного скролітелінгу необхідно враховувати час завантаження. Історія має бути унікальною, яка чіпляє аудиторію.
Depositphotos коллекция трендовDepositphotos коллекция трендов

8. Іммерсивний світ. Щоб виділитися на тлі великої кількості конкурентів, брендам потрібно знаходити нові інструменти та формати, переглядати рекламні кампанії та стратегії просування. Креативне майбутнє рухається використання іммерсивного ефекту. Користувач зможе легко переглядати товар, тестувати його, налаштовувати для власної вигоди перед тим, як зробити онлайн покупку. Для прийняття остаточного рішення ефективно допомагає 3D реклама, AR-фільтр або лінзи для шопінгу. Основне завдання — вразити потенційного клієнта. Для цього потрібно виходити за рамки звичайного сприйняття та пробувати іммерсивні діджітал-кампанії.

Depositphotos коллекция трендовDepositphotos коллекция трендов

Depositphotos представив нові тренди на майбутній період, а також підібрав колекції відтінків, які будуть використовуватись протягом усього року. Брендам та успішним маркетологам, творцям контенту та креативним дизайнерам підбірка служить натхненням, а також метою, куди рухається майбутнє. Акцент слід ставити на використанні інноваційних технологій, таких як штучний інтелект, AR та VR ефекти, 3D-елементи. При цьому не варто переборщувати, дотримуючись мінімалізму. Мережа перенасичена контентом, потрібно виділитися за допомогою унікальності, яскравості з легкою ноткою ностальгії про дитинство та бажання дбати про себе.

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Нові інструменти в рекламному кабінеті TikTok for Business

TikTok впровадив нові функції та налаштування для оптимізації рекламних кампаній

Платформа Google Merchant Center. Що потрібно знати для запуску...

Як розпочати роботу в Google Merchant Center та запустити рекламу в Google Shopping? Покрокова інструкція для сервісів Google

Як Google оцінює сайти: просування YMYL-сторінок

Як Google оцінює сайти: просування YMYL-сторінок

Основні критерії ранжування YMYL-сторінок та як їх просувати в Google?

Просування сексшопів

Чому контекстна та таргетована реклама є неефективною для...

П'ять основних причин, чому платна реклама не працює для магазинів із товарами 18+. Як збільшити органічний трафік та підняти позицію у...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті