Головна » Блог » TikTok оновлює алгоритм рекомендації контенту

TikTok оновлює алгоритм рекомендації контенту

06.01.2022

Редакція: Оля Сомова. Автор: Ольга Сомова


TikTok вирішив змінити набір алгоритмів, який відповідає за рекомендації у стрічці. Новину повідомив “The Wall Street Journal”.

TikTokЗа словами представників мобільного додатка TikTok, у рекомендаціях у користувачів не буде висвічуватися повторюваний контент. Відео, що постійно спливають, з однаковим змістом може негативно позначитися на психічному здоров’ї.

TikTok скоригує свій алгоритм, щоб уникнути негативного впливу. Розробники працюють над різноманітністю контенту, запропонованого окремим користувачам, з метою захистити їх психічний добробут.

Можливою причиною змін стало розслідування The Wall Street Journal у вересні минулого року. У процесі видання демонструє, як кілька простих кліків може привести користувача на безкінечний потік відео із забороненим контентом. Після цього вийшла стаття, яка привернула широку увагу публіки. Програму TikTok розкритикували за існуючі алгоритми.

TikTok

TikTok, як одну з найбільш швидко зростаючих та завантажуваних програм, вже неможливо ігнорувати. Тому у багатьох країнах соціальну мережу вивчають на політичному рівні. Виникають питання з порушенням конфіденційності даних та негативний вплив на підліткове покоління.

При цьому алгоритм TikTok простий, успіх будуватися у величезному наборі даних. Додаток містить короткі вірусні відео, починаючи від танцювальних і закінчуючи кулінарними рецептами. Багато користувачів відзначають, що TikTok “підсаджує”, що приносить соціальній мережі величезний успіх.

На даний момент у TikTok розробляють та тестують нові алгоритми. За допомогою цих методів можна уникнути поширення великої кількості відео з однаковим змістом на певну тему. Це може бути контент, який несе негативний підтекст (болючі розлучення, пропаганда екстремальної дієти, прояв депресії).

Після оновлення користувач зможе самостійно вибирати контент, який хоче чи не хоче переглядати. Крім цього, TikTok впроваджує функцію, яка дозволить відзначати неприпустимі теми контенту за допомогою хештегів та ключових слів. Таким чином, подібні відео не висвічуватимуться у стрічці.

Нагадаємо, що Facebook Ads Manager також ввів обмеження щодо налаштувань детального націлення. Оновлення контенту, що стосується делікатних та спірних тем

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

  

Останні матеріали рубрики

новини Webpromo

В IAB Ukraine вийшло дослідження Webpromo «Огляд ринків: Польща»

Редакція Webpromo у співпраці з IAB Ukraine підготувала новий огляд європейського ринку

Популярні хештеги для Facebook 2023:

Популярні хештеги для Facebook 2023: де їх шукати?

Трендові хештеги у Facebook допомагають не тільки відстежувати події, а ще й сприяють більшій залученості користувачів та підвищенні їх...

Трендові хештеги у TikTok: як їх використовувати та де шукати?

Хештеги — це ефективний інструмент просування в Tiktok. Якщо ви прагнете досягти успіху на платформі TikTok, тоді неодмінно радимо...

Експерт розповів, як змінився запит бізнесу в маркетингу під час війни

Експерт розповів, як змінився запит бізнесу в маркетингу...

Юрій Копишинський, СЕО-спеціаліст Webpromo, розповів про те, як змінилися запити бізнесу у сфері маркетингу під час війни.

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності