Головна » Блог » Новини та плани Google на 2022 рік: MUM, штучний інтелект та повна автоматизація

Новини та плани Google на 2022 рік: MUM, штучний інтелект та повна автоматизація

17.01.2022

Ольга Сомова, редактор блогу Webpromo


На конференції Search On команда Google презентувала новини та плани на 2022 рік, майбутні зміни у пошуку. Компанія планує впровадження штучного інтелекту в сервіси Google та перехід на повну автоматизацію. Як це вплине на маркетинг та що зміниться?

Новости GoogleОновлення торкаються складних пошукових запитів. Щоб знайти відповідь на складне завдання, в середньому потрібно ввести 8 пошукових запитів. Тому команда намагається спростити цей процес за допомогою штучного інтелекту. Це важливо для маркетологів, які шукають доступні засоби звернення до користувача.

 

Що зміниться?

Минулого року Google повідомив про запуск моделі мультимодального пошуку Multitask Unified Model (MUM). Зараз модель тестується у роботі зі складними завданнями. Сервіс MUM на базі штучного інтелекту дозволяє аналізувати інформацію у різних форматах. Модель вміє вибудовувати зв’язки між концепціями, темами та ідеями, а отже – по-новому розуміти та шукати інформацію.

У процесі розвитку технологій пошук “навчається” краще розпізнавати складний запит користувача, видавати докладні та відповідні відповіді. У 2022 році сервіс планує запуск Google Об’єктив, за допомогою якого не потрібно вводити текстовий запит і навіть використовувати голосовий помічник. Можна просто включити камеру і показати проблему, навести камеру на об’єкт і запитати: “Як це зробити/виправити?” Пошуковик пропонує відео з детальною інструкцією. Об’єктив автоматично визначить проблему та поділиться інформацією, як вирішити це питання. Також MUM Google пропонуватиме подібні матеріали на тему.

Використання автоматизації виходить перше місце. Наслідувати тренди – значить досягати успіху. Щоб залишатися топовим сайтом, рекламодавцям потрібно знати поточні тенденції та впроваджувати технології у свою стратегію. Автоматизація перебуває на всіх етапах пошукових кампаній. Ручне налаштування вже неактуальне. Google пропонує одне із автоматизованих рішень для оптимізації SEO – використовувати типи відповідності ключових слів. Рекламне оголошення демонструється за відповідністю ключового слова або подібним темам. Якщо на додаток застосовувати функцію інтелектуального призначення ставок, то це дозволить рекламодавцям охопити всі способи пошуку товарів онлайн, включаючи назву бренду та моделі, опис або відповідним питанням.

Як показує практика, автоматизовані стратегії допомагають збільшити кількість платних передплатників (майже 70% приходять із пошукових систем). Маркетологам важливо розуміти, на якому етапі слід звертатися до споживача у процесі пошуку. Це підвищить ефективність реклами.

У новому році зміни в роботі Google Research, впровадження інноваційних підходів надаватиме широкий вплив на відносини між користувачем і брендом, пошук інформації та безпосередню взаємодію. Маркетологи повинні наперед готуватися до змін. Необхідно розуміти, що автоматизація з урахуванням штучного інтелекту дозволить розробити стратегію довгострокових відносин, забезпечить зростання продажів.

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Через нові правила реклами половина маркетологів...

Новий звіт Bango The App-ocalypse показав, що маркетологи зазнають негативного впливу на свій прибуток у зв'язку з новими правилами реклами та...

дослідження Semrush

Найбільш швидко зростаючі галузі малого та середнього...

Які ніші вважаються лідерами у сегменті малого та середнього бізнесу? Дослідження визначило ТОП відвідуваних сайтів та ефективні...

Огляд сервісів CRO. Функціональність інструментів за...

Повний перелік всіх потрібних сервісів для оптимізації конверсії. Набір інструментів для аналітики, збору даних, оформлення та...

Новий інструмент TikTok. Корисні дані для маркетологів

Новий інструмент від TikTok надає інформацію, яку можна використовувати для таргетинга на різні демографічні групи

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті