Головна » Блог » Нові інструменти в рекламному кабінеті TikTok for Business

Нові інструменти в рекламному кабінеті TikTok for Business

26.01.2022

Ольга Сомова, редактор блогу Webpromo


Оновлення на платформі TikTok відкрили доступ до нових інструментів реклами товарів. Що можна застосовувати до рекламної кампанії TikTok?

TikTok for BusinessТепер можна експортувати інформацію про рекламовані товари для роботи з каталогами. Інструмент “Експорт” дозволяє вивантажувати дані про рекламовані товари для редагування. Це дозволить рекламодавцю перевіряти, коригувати опис до товарів, що відображаються в розміщеному оголошенні, змінювати посилання зображення. Раніше це було можливе лише, якщо заходити на сторінку кожного окремого товару у каталозі. Однак можна експортувати не більше 10 000 SKU.

TikTok запустив таргетинг на хештеги, що допоможе охопити більше людей на основі хештегів, які аудиторія переглядала в соціальній мережі. Рекламодавці можуть шукати хештеги в розділі налаштування націлювання.

Інструмент Instant page TikTok (миттєва сторінка). Це легка мобільна веб-сторінка, створена за допомогою технології lynx і може завантажуватися в 11 разів швидше, ніж стандартна мобільна мережа.

Налаштування Instant page TikTok призначене для спрощення власного досвіду та повного занурення аудиторії в перегляд контенту. Також можна настроїти власну Миттєву сторінку, відредагувати окремі компоненти, включаючи текст, зображення, відео, каруселі та кнопки заклику до дії.

Щоб додати Instant page до TikTok до оголошення або групи, необхідно сформувати рекламну кампанію в TikTok Ads Manager, а потім створити Instant page. Для цього необхідно увійти в TikTok Ads Manager і створити нову кампанію, вибрати рекламну мету (трафік, конверсії, охоплення або перегляд відео). Мета визначає наступні кроки.

Для кампаній конверсій потрібно буде використовувати тип сайту і «Миттєва сторінка TikTok», далі вибрати подію оптимізації. Система використовуватиме цей вибір для оптимізації конверсій, що відбуваються на вашій миттєвій сторінці. Для всіх цілей реклами слід вибирати “Автоматичне розміщення” або “Вибір місця”.

TikTok for BusinessНаступний етап — отримати доступ до Instant Page Builder. На сторінці створення реклами виберіть “Одне відео” як формат реклами. Далі потрібно знайти модуль “Цільова сторінка” та виберіть “Створити”. Потім визначити шаблон Instant Page з кількох варіантів:

  • Вільне настроювання;
  • Товари для продажу в TikTok (інформація про продукти або рекламні акції);
  • Історія бренду;
  • Уявлення про бренд;
  • Трейлер до фільму.

В кінці натиснути “Підтвердити”.

У налаштуваннях Instant Page TikTok можна редагувати окремі елементи. Якщо потрібно змінити існуючий сайт, натисніть «Миттєве створення» та введіть URL-адресу сторінки, яку ви бажаєте змінити, а потім натисніть «Створити». Додайте елементи та натисніть “Зберегти”, а потім “Завершити”. Коли публікація буде готова, натисніть «Надіслати». Щоб отримати додаткові відомості про налаштування кожного компонента миттєвої сторінки, треба перейти у розділ “Як налаштувати Instant Page”. Також можна отримати доступ до бібліотеки миттєвих сторінок.

Усі налаштування вже доступні в інтерфейсі рекламного кабінету TikTok for Business.

 

Також читайте інші новини у блозі Webpromo:

Та підписуйтесь на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Think with Google

Тенденції пошуку в Google на 2022 рік

Як змінився вектор пошуку у 2022 році? Think with Google опублікував тенденції, які допоможуть відстежувати поведінку споживачів

Через нові правила реклами половина маркетологів...

Новий звіт Bango The App-ocalypse показав, що маркетологи зазнають негативного впливу на свій прибуток у зв'язку з новими правилами реклами та...

дослідження Semrush

Найбільш швидко зростаючі галузі малого та середнього...

Які ніші вважаються лідерами у сегменті малого та середнього бізнесу? Дослідження визначило ТОП відвідуваних сайтів та ефективні...

Огляд сервісів CRO. Функціональність інструментів за...

Повний перелік всіх потрібних сервісів для оптимізації конверсії. Набір інструментів для аналітики, збору даних, оформлення та...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті