Головна » Блог » TikTok об'єднує бренди з 4% найкращих відео на платформі

TikTok об’єднує бренди з 4% найкращих відео на платформі

11.05.2022

Катерина Ліфиренко, редактор блогу Webpromo


В рамках презентації на NewFronts представники TikTok оголосили про запуск TikTok Pulse. Це нове рішення, яке дозволить розміщувати рекламу брендів поруч з найбільш популярними відео.

TikTokTikTok безперечно став головним законодавцем трендів, все це завдяки можливості алгоритмів платформи з неймовірною швидкістю змінюватись і видавати цікавий контент користувачеві на сторінці For You. Однак це створює ряд труднощів для рекламодавців, завдання яких охопити глобальну аудиторію програми, що налічує понад 1 мільярд користувачів на місяць. Для цього їм необхідно попередньо складати конкретний медіаплан.

Новий рекламний продукт дозволить брендам “чіплятися” за відео авторів, коли ті ще тільки набирають обертів, а не тоді, коли їхня популярність досягла піку,  у такому випадку реклама може здатися глядачеві нав’язливою і досить стомлюючою.

Рекламодавці та медіабайєри можуть придбати TikTok Pulse  через TikTok Ads Manager за фіксованою ціною за тисячу показів та за попереднім замовленням, це безсумнівно говорить про прагнення програми співпрацювати із платоспроможними рекламодавцями. Pulse доступний у 12 категоріях, включаючи косметику та особисту гігієну, моду та автомобілі. За словами представників TikTok, реклама відображатиметься поруч із найбільш ефективним та безпечним для бренду контентом. Також доступні звіти про аудиторію після кампанії.

Варто відзначити, що це рішення також стане першим рекламним продуктом, який передбачає частку доходу для авторів роликів.

 

Також читайте інші новини у блозі Webpromo:

Та підписуйтесь на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Think with Google

Тенденції пошуку в Google на 2022 рік

Як змінився вектор пошуку у 2022 році? Think with Google опублікував тенденції, які допоможуть відстежувати поведінку споживачів

Через нові правила реклами половина маркетологів...

Новий звіт Bango The App-ocalypse показав, що маркетологи зазнають негативного впливу на свій прибуток у зв'язку з новими правилами реклами та...

дослідження Semrush

Найбільш швидко зростаючі галузі малого та середнього...

Які ніші вважаються лідерами у сегменті малого та середнього бізнесу? Дослідження визначило ТОП відвідуваних сайтів та ефективні...

Огляд сервісів CRO. Функціональність інструментів за...

Повний перелік всіх потрібних сервісів для оптимізації конверсії. Набір інструментів для аналітики, збору даних, оформлення та...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті