Головна » Блог » YouTube Shorts VS TikTok. Як суперництво впливає на стратегію мобільного відео?

YouTube Shorts VS TikTok. Як суперництво впливає на стратегію мобільного відео?

06.07.2022

Оля Сомова редактор блогу Webpromo


YouTube Shorts налічує вже 1,5 мільярда користувачів. Це означає, що маркетологи мають ще один канал для залучення клієнтів. Однак, для більш ефективного результату необхідно розуміти, який майданчик YouTube Shorts або TikTok принесе більше користі для вашого бренду. Експерти діляться відмінностями між платформами, які слід враховувати при розробці стратегії мобільного відео.

YouTube       TikTokTikTok вже у вересні минулого року налічував 1 млрд щоденних користувачів. Google повідомив, що YouTube Shorts щомісяця переглядає 1,5 млрд глядачів, що робить майданчик одним з основних конкурентів соціальної мережі.

Платформи змагаються за увагу глядачів та лояльність творців контенту. Ми як маркетологи отримуємо більше можливостей для взаємодії з аудиторією.

 

YouTube Shorts VS TikTok

YouTube, TikTok і Instagram входять до числа програм для соціальних мереж, які роблять більший внесок в електронну комерцію. Така глобальна соціальна комерція зростатиме порівняно з традиційною e-commerce. За оцінкою консалтингової компанії Accenture, дохід соціальної комерції досягне $1,2 трлн до 2025 року.

Дохід YouTube від реклами минулого року підскочив на 46% до 28,8 млрд доларів. Однак тут існують деякі обмеження – жорсткіше макроекономічне середовище, посилення конкуренції, проблеми з налаштуванням націлювання та вимірюванням мобільної реклами, викликані політикою конфіденційності Apple що призводить до зниження охоплення.

TikTok відноситься до молодшої платформи з високими темпами зростання. Глобальний дохід від реклами у додатку для соціальних мереж минулого року становив майже 3,9 мільярда доларів, а цього року він майже потроїться і досягне 11,6 мільярда доларів, згідно з прогнозом Insider Intelligence.

YouTube Shorts VS TikTok. 

Що враховувати у стратегії мобільного відео?

Тож на який майданчик вигідніше вийти? У чому різниця між аудиторіями YouTube Shorts та TikTok?

Різні смаки

Бренди, які запускали кампанії в TikTok, могли помітити «просідання» в YouTube через відмінності в смакових уподобаннях, а також різних вікових груп.

Джошуа Дюбуа, співзасновник та генеральний директор дослідницької компанії Gauge, стверджує:

«Міленіали та старше покоління активніші в YouTube Shorts, ніж Gen Z, успіхи брендів у TikTok, можуть бути незастосовні до YouTube Shorts»

Спадщина проти новачка

YouTube має усталену інфраструктуру для розміщення реклами та націлення на аудиторію. TikTok останні кілька років працював над створенням сервісів для платформ соціальних мереж, які рекламодавці вже знають.

Налаштування контенту для відеоплатформ

У той час, як YouTube просуває короткі відеоролики, призначені для перегляду на мобільних пристроях, TikTok діє в протилежному напрямку. Торік додаток розширив обмеження на тривалість відео до 3-х хвилин, а цього року додав 10-хвилинні ролики.

Робота з інфлюєнсерами

YouTube протягом багатьох років працює з інфлюєнсерами, творцями, пропонуючи їм способи монетизувати контент у міру того, як вони додають і збільшують фоловерів на свої канали. TikTok також прагнув підтримати співтовариство авторів. Це відбувається на тлі потреби у якіснішому контенті

«У TikTok правило полягає в тому, щоб створювати TikTok, а не рекламу«, стверджує представник маркетингового агентства Belardi Wong. «Зважаючи на формат, це також справедливо і для YouTube Shorts — робіть шорти, а не рекламу. Для багатьох брендів це вимагає залучення впливових осіб чи творців, які почуваються на цих платформах».

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Google for Startups оголосив 25 переможців. Які українські компанії...

Google оголосив переможців третьої групи на підтримку стартапів в Україні

ErsteBank preview ua

Реклама дня: Erste Bank зробив різдвяний анімаційний ролик про...

Віденська банківська група Erste Bank у своєму новому різдвяному ролику «Вірю в Різдво» порушила тему енергетичної кризи.

Чорна п'ятниця

Black Friday: підсумки щорічного розпродажу від Фокстроту за 2022...

Лідери продажів та списки найпопулярніших товарів у 2022 році. Найбільший рітейлер України опублікував результати розпродажу

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise Promotion Awards

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise...

Проєкт Дія.Бізнес здобув відзнаку European Enterprise Promotion Awards, як найкраща ініціатива, що допомагає малому та середньому бізнесу у виході на...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності