Головна » Блог » Google Analytics 4 оновився: інтеграція з Search Console, атрибуція на основі даних і досягнення маркетингових цілей

Google Analytics 4 оновився: інтеграція з Search Console, атрибуція на основі даних і досягнення маркетингових цілей

10.10.2021

Ольга Коцофанэ


У Google Analytics 4 інтегрували Search Console, змінили модель атрибуції за замовчуванням (знято вимоги до мінімального обсягу даних), а також показали 2 нові моделі машинного навчання. Про це йдеться в блозі розділу аналітики Google.

У Google Analytics 4 інтегрували Search Console, змінили модель атрибуції за замовчуванням (знято вимоги до мінімального обсягу даних), а також показали 2 нові моделі машинного навчання. Про це йдеться в блозі розділу аналітики Google.Інтеграція Search Console допоможе зрозуміти, яка роль Пошуку в залученні трафіку на ваш сайт. У Search Console міститься інформація про ефективність пошуку, позиції в рейтингу, запити користувачів з переходами і кліками, а також події (дії після кліків, залучені сеанси і конверсії).

Атрибуція на основі даних (data-driven attribution) представлена ​​на додаток до вже існуючих звітів «Шляхи конверсії» (Conversion paths) і «Порівняння моделей» (Model comparison). Вона розподіляє цінність кожної маркетингової точки взаємодії для досягнення конверсії. З новою моделлю атрибуції Google ви зможете краще розуміти дії і конверсії з вашого сайту. Вона буде доступна в звітах про атрибуції, а потім на рівні ресурсу з’явиться пов’язаний дохід і конверсії в звіті «Переходи» (Conversions report) і в «Дослідженнях» (Explorations).

Інтеграція Search Console допоможе зрозуміти, яка роль Пошуку в залученні трафіку на ваш сайт. У Search Console міститься інформація про ефективність пошуку, позиції в рейтингу, запити користувачів з переходами і кліками, а також події (дії після кліків, залучені сеанси і конверсії).  Атрибуція на основі даних (data-driven attribution) представлена ​​на додаток до вже існуючих звітів «Шляхи конверсії» (Conversion paths) і «Порівняння моделей» (Model comparison). Вона розподіляє цінність кожної маркетингової точки взаємодії для досягнення конверсії. З новою моделлю атрибуції Google ви зможете краще розуміти дії і конверсії з вашого сайту. Вона буде доступна в звітах про атрибуції, а потім на рівні ресурсу з'явиться пов'язаний дохід і конверсії в звіті «Переходи» (Conversions report) і в «Дослідженнях» (Explorations).

Також в Google Analytics 4 можна проаналізувати великі обсяги історії даних, виявити тенденції і використовувати прогнозування шляху клієнта до покупки. В аналітиці використовуються дві нові моделі машинного навчання:

  1. Моделювання конверсій (Conversion modeling) в звітах з атрибуції, конверсії і дослідженнях для кращого розуміння джерела конверсій та їх розподілу по необхідним каналам. Наприклад, електронній пошті, соціальних мережах, пошуковій рекламі;
  2. Поведінкове моделювання його підтримка скоро з’явиться в звітах Google Analytics 4 (середній дохід одного користувача, кількість активної аудиторії).

Google Analytics використовують для підвищення рентабельності інвестицій (ROI) в сфері маркетингу для довгострокової перспективи. Ресурси сервісу пропонують підвищену конфіденційність, вимір шляху клієнта, машинне навчання для прогнозування результатів і автоматизації виявлення аналітичних даних. Додатково GA4 допомагає в активації цієї аналітичної інформації на рекламних платформах Google. До того ж, інтегрування нових функцій в сервіс, як поліпшена рекламна звітність (Improved advertising reporting) і підтримка варіантів згоди користувачів (Support for user consent choices) допомагає в досягненні ваших маркетингових цілей.

Запуск додаткових можливостей в Google Analytics таких, як поліпшена інтеграція з Пошуком та інтелектуальна атрибуція для надання аналітичної інформації, необхідні для оптимізації ефективності маркетингових каналів. Нові функції моделювання усунуть прогалини в даних і допоможуть забезпечити відповідність ваших вимірювань в майбутньому.

Для рекламодавців такі оновлення, як інтеграція аналітики з Search Console, нова атрибуція на основі даних стануть мотивацією для переходу з Universal Analytics в Google Analytics 4 і досягнення маркетингових цілей (залучення потенційних клієнтів, нових користувачів і збільшення продажів офлайн і в інтернеті). Дізнатися більше про це ви можете в блозі Google.

Для рекламодавців такі оновлення, як інтеграція аналітики з Search Console, нова атрибуція на основі даних стануть мотивацією для переходу з Universal Analytics в Google Analytics 4 і досягнення маркетингових цілей (залучення потенційних клієнтів, нових користувачів і збільшення продажів офлайн і в інтернеті). Дізнатися більше про це ви можете в блозі Google.

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Google for Startups оголосив 25 переможців. Які українські компанії...

Google оголосив переможців третьої групи на підтримку стартапів в Україні

ErsteBank preview ua

Реклама дня: Erste Bank зробив різдвяний анімаційний ролик про...

Віденська банківська група Erste Bank у своєму новому різдвяному ролику «Вірю в Різдво» порушила тему енергетичної кризи.

Чорна п'ятниця

Black Friday: підсумки щорічного розпродажу від Фокстроту за 2022...

Лідери продажів та списки найпопулярніших товарів у 2022 році. Найбільший рітейлер України опублікував результати розпродажу

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise Promotion Awards

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise...

Проєкт Дія.Бізнес здобув відзнаку European Enterprise Promotion Awards, як найкраща ініціатива, що допомагає малому та середньому бізнесу у виході на...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності