Головна » Блог » Новий пошуковик Neeva від колишніх співробітників Google: без реклами і трекерів

Новий пошуковик Neeva від колишніх співробітників Google: без реклами і трекерів

12.07.2021

Редакція: Ольга Коцофане. Автор: Оксана Харьковчук


Новий конкурент серед популярних пошукових систем Neeva появился в сети. Платний пошуковик стає популярним завдяки функції “без реклами і трекерів”, а також конфіденційності даних користувачів. Третина команди нового пошукача — екс-топи компанії Google.

Браузер новий пошуковик НиваШрідхар Рамасвамі (Sridhar Ramaswamy) і Вівек Рагхунатан (Vivek Raghunathan) допомогли перетворити Google в рекламного гіганта. Тепер вони починають все спочатку, пропонуючи послугу, єдиними клієнтами якої є її користувачі. Про це повідомляє Fast Company.

Neeve Browser LOGO

Розробники нового пошуковика слідували досвіду розвитку і просування сервісів Google, а також принципу — “якщо ви не платите за продукт — ви і є продукт”. Кредо Neeva прописано на сайті браузера: “Приєднуйтесь до пошуку, створеному для вас, а не для рекламодавців”.

Це цікаво! Команда Neeva складається з 60 осіб, а з них 30% колишні керівники техногіганта Google, які допомагали розвивати компанію. Neeva вже отримала $ 77,5 млн інвестицій на разробку власного продукту.

Третина команди нового пошукача - екс-топи компанії Google. Краща екс-команда Google створює новий пошуковик Neeva

Основи” — так перекладається пошуковик Neeva з санскриту, за задумкою засновників це платформа БЕЗ нескінченних рекламних видач, трекерів за користувачами і нав’язливих пропозицій. Єдина умова присутності опції без реклами і трекерів” — платна послуга.

Питання полягає в тому, скільки реально буде коштувати послуга без реклами в новому пошуковику? Neeva відразу дає відповідь на головній сторінці. Перші три місяці пошук доступний в безкоштовному режимі, досить лише почати роботу і підтвердити свої дані, після цього періоду 4,95 доларів на місяць. Так оцінюється можливість отримання реальної органічної видачі.

Це цікаво! Neeva схожа на Google за зовнішніми характеристиками. При пошуку вам запропонують автоматичні підказки та посилання на схожі запити. Так само будуть потрапляти на очі фрази “Тут немає реклами”, “Ви не продукт”, які підтверджують цінності компанії.

платформа БЕЗ нескінченних рекламних видач, трекерів за користувачами і нав'язливих пропозицій. Єдина умова присутності опції “без реклами і трекерів” Пошук для вас, а не для реклами Реальні результати пошуку. Без реклами

Neeva збирає дані, які потім можна видалити або заборонити їх зберігання. При цьому пошуковик блокує сторонні трекери.

Це цікаво! Браузер зберігає запити користувачів для поліпшення підказок протягом 90 днів за умовчуванням. Якщо ви захочете очистити історію свого пошуку або заборонити збереження даних, це не буде проблемою, оскільки функція буде доступна в параметрах.

При цьому пошуковик блокує сторонні трекери. Якщо ви захочете очистити історію свого пошуку або заборонити збереження даних, це не буде проблемою, оскільки функція буде доступна в параметрах.

Сервіс можна використовувати з поштовими акаунтами, календарями і хмарами зберігання даних. Neeve можна буде встановити як розширення для браузерів Chrome, Firefox, Brave, Edge і Safari, а також додатків для iPhone і iPad.

Це цікаво! Браузер Neeva проіндексував мільярди веб-сторінок, однак поки що не зміг відмовитися від результатів пошуку внизу сторінки. Тут є посилання на Apple, Bing і Yelp, Intrinio, Weather.com і Xignite, Google Maps. У компанії відзначають, що пошуковик ще потрібно допрацьовувати.

Різниця в пошуковій видачі з рекламою і без реклами пошукової системи Neeva

Раніше ми розповідали про нові пошуковики в мережі, наприклад, Microsoft Bing, DuckDuckGo, Brave Search, що пропонують різні схеми монетизації, з акцентом на конфіденційність і відсутність реклами або стеження.

Команда Webpromo склала для вас Рейтинг найпопулярніших і нових пошукових систем в світі та Україні в 2021 році.

 

Також читайте інші новини у блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності