Головна » Блог » Як можна впізнати сторінку із завищеними показниками? 6 корисних сервісів для перевірки Instagram на накрутку

Як можна впізнати сторінку із завищеними показниками? 6 корисних сервісів для перевірки Instagram на накрутку

13.09.2021

Редакція: Ольга Коцофане. Автор: Оксана Харьковчук


З кожним роком популярність соціальних мереж збільшується. Соціальні платформи стали не просто місцем спілкування, але можливістю відкриття і просування свого бізнесу. Реальність світу з боку екрану лайки, кількість підписників, коментарі та вартість. Наприклад, під час влаштування на роботу можуть запитати про ваші соціальні платформи.

Багато публічніх осіб, їх представники, менеджери або блогери піклуються про якість своїх акаунтів в соціальних мережах. Навіщо? Для того, щоб використовувати їх як потенційний засіб заробітку і доходу. Під час оцінки сторінки користувачі Інстаграм звертають увагу на кількість підписників, лайки, коментарі і реальність акаунта, рідше запитують статистику.

Згідно з даними опитування сервісу HypeAuditor, 85% потенційних рекламодавців утримаються від запиту статистики облікового запису блогера, а інші 15% будуть цілком задоволені скріншотами зі сторінки Instagram Insights або даними Media Kit, які надає блогер.

У цій статті ми розповімо про те, що таке тіньове просування акаунта Instagram накрутка, як можна ефективно і швидко перевірити сторінку вручну або за допомогою спеціальних сервісів, і чому все-таки не потрібно вдаватися до настільки небезпечних методів. Дізнайтеся також про безпечні біліметоди розкрутки Інстаграм, які не зашкодять вашому профілю!

Зміст:

1. Що таке накрутка показників в Instagram?

2. Які є способи накруток в Instagram?

3. Як можна перевірити сторінку в Instagram на накрутку

4. Чому спеціалісти не рекомендують використовувати методи накрутки в Instagram

5. Білі методи розкрутки або накрутки Instagram, які не зашкодять вашому акаунту

6. Висновки

У цій статті ми розповімо про те, що таке тіньове просування акаунта Instagram – накрутка, як можна ефективно і швидко перевірити сторінку вручну або за допомогою спеціальних сервісів, і чому все-таки не потрібно вдаватися до настільки небезпечних методів. Дізнайтеся також про безпечні “білі” методи розкручування Інстаграм, які не зашкодять вашому профілю! 

Що таке накрутка показників в Instagram?

Накрутка – це процес отримання коментарів, лайків та підписок “тіньовими” або “сірими” методами, які суперечать правилам спільноти Instagram. У стандартної сторінки в Інстаграм наповнення сторінки відповідає дійсності, а підписки, коментарі та лайки залишають справжні люди, наприклад, друзі або знайомі.

Чим вище показники активності на сторінці Instagram, тим краще складається життя у лідера думок ростуть оклади, підвищується його вплив в масах, є можливість познайомитися зі знаменитостями і насправді, стати знаменитим. Тому, в мережі і з’явилися такі тіньові методи підвищення впізнаваності акаунта Інстаграм, як накрутка.

Накрутку легко впізнати завдяки ручному аналізу або сучасним додаткам. Виявлення накрутки підриває авторитет блогера або компанії, що використовує накрутку лайків або підписників і може призвести до втрати будь-яких робочих контрактів, рекламних пропозицій і співпраці з іншими блогерами або соціально активними сторінками.

Блогер також може втратити велику частину аудиторії, якщо його підписники дізнаються про тіньові методи підвищення впізнаваності акаунта – Інстаграм накрутку. Статистично, більше ніж в 30% акаунтів використовувалися різні види Instagram накрутки.

 

Які є способи накруток в Instagram?

Для накрутки Інстаграм існує багато способів, розповідаємо про найпопулярніші з них:

 1. Масфоловінг спосіб накрутки Instagram, при якому від імені вашої сторінки автоматично підписуються на акаунти потенційної цільової аудиторії (ЦА).
 2. Маслайкінг спосіб накрутки Instagram, при якому від імені вашої сторінки автоматично проставляються лайки потенційній цільовій аудиторії (ЦА). Користувачам, яким поставили лайк стає цікаво хто це зробив, тож вони переходять на профіль.
 3. Маслукінг спосіб накрутки Instagram, при якому від імені вашої сторінки переглядають cторіс інших акаунтів потенційної цільової аудиторії (ЦА). Актуально для сторінок з невеликою аудиторією.
 4. Створення ботів це акаунти, які призначені тільки для підвищення основних показників інших сторінок Інстаграм (лайки, коментарі та підписки).
 5. Лайктайм спосіб піару, коли блогер просить підписників ставити лайки і коментарі під одним або декількома постами. У відповідь натомість обіцяє взаємну реакцію для деяких активних користувачів, наприклад, лайк, коментар або подарунки.
 6. Чати активності. У таких чатах блогери спілкуються між собою і просять один одного підтримати свої сторінки лайками і коментарями.
 7. «Укомплектовані» підписниками акаунти Інстаграм деякі користувачі створюють акаунти і нарощують на них аудиторію до певної позначки, а потім продають блогерам. Таким чином, блогер отримує сторінку в Instagram з великою аудиторією з реальних користувачів, а не ботів що дуже важливо. Попередній контент видаляється і новий власник починає вести блог з «чистого аркуша».
 8. Аудиторія з інших країн. Завдяки фрілансу, смартфону і доступу до інтернету зараз можна заробляти гроші з будь-якої точки світу. Блогери цим користуються якщо розмістити замовлення на біржі фрілансерів самостійно або через посередників, можна залучити багато підписників за невелику суму, наприклад, з таких країн як Індія, Бангладеш, арабських країн.
 9. Giveaway метод, який популярний останнім часом. Що це таке? Giveaway передбачає розіграш одного або декількох призів на широку аудиторію. Блогери об’єднуються, щоб зібрати якомога більшу суму і зробити значний подарунок, наприклад, гроші, квартиру або машину. Чим більший виграш, тим більше аудиторії можна охопити і залучити людей, які братимуть участь в розіграші. Кожному спонсору заздалегідь повідомляють, скільки передбачається нової аудиторії і блогер вирішує, чи хоче він брати участь в конкурсі чи ні.
 10. Бартер. За цим способом накрутки Instagram працюють в основному початківці блогери з невеликою аудиторією. Бартер передбачає взаємну вигоду обох сторін, наприклад, коли блогер користується послугою або товаром в обмін на розміщення реклами. Однак, тут варто бути уважним. Блогер може обіцяти, що реклама розлетиться на величезну аудиторію, проте якщо при цьому на його сторінці всього 200 активних користувачів, то і бажаного ефекту ви не отримаєте.
 11. Створення мережі акаунтів Інстаграм. Спосіб накрутки Instagram багато в чому схожий з перепродажем. Користувач створює сторінку, де розміщує смішні відео або меми. Збирається велика аудиторія і тут на акаунті з’являється реклама нового співтовариства, куди власник рекомендує перейти. Велика частина підписників це зробить, і так можна до нескінченності переводити аудиторію з одного акаунта на інший. Таким чином, акаунти часто продають або замовляють рекламу не на одному профілі, а на цілій мережі.

Які є способи накруток в Instagram? Для накрутки Інстаграм існує багато способів, наведемо найпопулярніші з них: 

Як можна перевірити сторінку в Instagram на накрутку

Є два основних і популярних способи перевірити сторінку блогера на накрутку в Інстаграм: вручну або через спеціальні сервіси.

Аналіз акаунта в Інстаграм вручну дозволяє заощадити гроші, проте забирає більше часу, в порівнянні з використанням спеціальних сервісів. Програми для перевірки Інстаграм дозволяють набагато швидше провести аналіз всіх показників і перевірити сторінку на накрутку. За їх допомогою також визначають додаткові параметри, корисні для складання плану просування.

Перевірка акаунта Інстаграм вручну

Для перевірки вручну сторінки Instagram на накрутку потрібно уважно вивчити наступні показники:

 1. Відношення числа підписників до кількості коментарів і лайків
 2. Різниця лайків і коментарів між різними постами
 3. Активність переглядів в історіях і стрічці Інстаграм
 4. Кількість підписок, їх імена і аватари
 5. Активність блогера або автора сторінки Інстаграм в коментарях

1. Відношення числа підписників до кількості коментарів і лайків

Це відношення називають також Engagement rate, скорочено ER. Зверніть увагу, скільки на сторінці підписників і яка активність під постами. Якщо підписників багато, а лайки і коментарі не становлять навіть 25%, швидше за все в акаунті задіяно багато ботів. Це найпростіший спосіб перевірити Інстаграм на ботів безкоштовно.

Згідно з дослідженням компанії trendHERO про Середній Engagement Rate і проникнення Instagram, виконати перевірку акаунта Інстаграм дуже просто.

Наприклад, можна порахувати Engagement Rate (ER) рівень залученості аудиторії, по формулі сума лайків і коментарів постів / на кількість постів і кількість підписників. Так, ER 10% у блогера з 50 тисячами підписників означає, що у нього на пост у середньому 5000 коментарів і лайків.

Водночас, з результатів видно, що чим більше підписників на сторінці, тим меншим буде рівень залученості аудиторії (ER). Наприклад, 5% ER для наноінфлюенсера (1-10k підписників) це нормальний показник, а для макроінфлюенсера (100k-1m) дуже хороший.

Водночас, з результатів видно, що чим більше підписників на сторінці, тим меншим буде рівень залученості аудиторії (ER). Наприклад, 5% ER для наноінфлюенсера (1-10k підписників) це нормальний показник, а для макроінфлюенсера (100k-1m) — дуже хороший.

Для визначення середнього значення ER використовували медіанне значення. Подивіться на рівень залученості підписників до сторінок Інстаграм в Україні:

Для визначення середнього значення ER використовували медіанне значення. Подивіться на рівень залученості підписників до сторінок Інстаграм в Україні:

Також можливо знайти дані щодо кількості акаунтів Instagram по країнах і використовувати потрібні показники. Наприклад, кількість блогерів на мільйон населення.

Також можливо знайти дані щодо кількості акаунтів Instagram по країнах і використовувати потрібні показники. Наприклад, кількість блогерів на мільйон населення.

Таким чином, в 2020-му році кількість блогерських акаунтів Інстаграм в Україні склала 1,9 мільйонників на мільйон населення. На іншому графіку (нижче) ми бачимо цифру в 51,9 макроблогерів на мільйон населення.

Таким чином, в 2020-му році кількість блогерських акаунтів Інстаграм в Україні склала по 1,9 мільйонників на мільйон населення. На іншому графіку (нижче) ми бачимо цифру в 51,9 макроблогерів на мільйон населення.

2. Різниця лайків і коментарів між різними постами

SMM-менеджери називають цей показник розкидом. У нормі він повинен складати від 40 до 100%. Якщо на одному з постів помітно більше лайків або коментарів, тоді можливо блогер набирає підписників за допомогою розіграшу. Якщо на всіх постах однакова кількість лайків, тоді це властиво методам накрутки Instagram.

3. Активність переглядів в історіях і стрічці Інстаграм

Статистично, активність в історіях сторінок вища, ніж в стрічці Instagram. Це один з останніх трендів цієї соціальної мережі. Якщо ж показники активності приблизно однакові, швидше за все, в акаунті була використана накрутка.

Ще одним хорошим способом вручну перевірити сторінку на ботів називають метод порівняння кількості переглядів відео і лайків під постами. В цьому випадку, зазвичай, вдвічі менше лайків.

4. Кількість підписок, їх імена і аватари

Якщо у блогера або у тих, хто його лайкає і коментує велика кількість підписок, тоді це повинно викликати сумніви. Ймовірно, що кількість підписаних акаунтів Інстаграм, викликана використанням ботів або взаємовигідною підпискою.

Погодьтеся, що акаунти без фото або з нікнеймом як«12345», «11111», «004fjfvjs» виглядають, як мінімум, дивно. Тим більше, якщо вони нескінченно залишають коментарі під постами.

5. Активність блогера або автора сторінки Інстаграм в коментарях

Ще один спосіб провести аналіз акаунта на ботів або накрутку вручну подивитися, як часто спілкується блогер в коментарях зі своєю аудиторією. Є «загальноприйняті норми»: якщо у блогера аудиторія більше 1 мільйона підписників, тоді його норма  відповідати на 1% коментарів. У блогерів початківців цей показник може досягати 30%.

Перевірка акаунта Інстаграм вручну Для перевірки вручну сторінки Instagram на накрутку потрібно уважно вивчити наступні показники: Відношення числа підписників до кількості коментарів і лайків Різниця лайків і коментарів між різними постами Активність переглядів в історіях і стрічці Інстаграм Кількість підписок, їх імена і аватари Активність блогера або автора сторінки Інстаграм в коментарях

Перевірка блогера або топових сторінок Інстаграм на накрутку за допомогою спеціальних сервісів

Перш ніж почати співпрацю з блогером чи іншою активною сторінкою в Instagram, можна протестувати або прогнати його сторінку через спеціальні сервіси. Вони виконують перевірку акаунта Інстаграм на ботів або накрутку, вимірюють числові характеристики, лайки, коментарі і т.д.

Перевірити сторінку в Instagram на накрутку допоможуть такі сервіси як:

 1. trendHERO
 2. InstaHero
 3. LiveDune
 4. Fakelikeinfo
 5. InBlogs 
 6. Epicdetect и др.

trendHERO

Цей сервіс пропонує багато корисних інструментів для пошуку і перевірки блогерів і топових сторінок в Instagram, підписників на ботів та ін.

Користь цього сервісу в тому, що він не тільки робить ретельний аналіз сторінки, а також збирає інформацію про підписників блогера, формуючи базу для реклами. Крім цього, показує ще 500 схожих акаунтів і рекламу, яка на них проводилася.

trendHERO Цей сервіс пропонує багато корисних інструментів для пошуку і перевірки блогерів і топових сторінок в Instagram, передплатників на ботів та ін. Користь цього сервісу в тому, що він не тільки робить ретельний аналіз сторінки, але також збирає інформацію про передплатників блогера, формуючи базу для реклами. Крім цього, показує ще 500 схожих акаунтів і рекламу, яка на них проводилася.

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм:

 • База 80+ млн акаунтів;
 • 90+ метрик для аналітики акаунта і перевірки на накрутку в Instagram;
 • Сервіс, який робить рекламу у блогерів простішою і ефективнішою.

Недоліки перевірки накрутки Instagram цей сервіс платний. Вартість змінюється в залежності від набору бажаних функцій. Доступна безкоштовна опція Перевірки 1-го акаунта Інстаграм (до 10 000 підписників + 14 днів тріал-період).

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм: База 80+ млн акаунтів; 90+ метрик для аналітики акаунта і перевірки на накрутку в Instagram; Сервіс, який робить рекламу у блогерів простіше і ефективніше. Недоліки перевірки накрутки Instagram – цей сервіс платний. Вартість змінюється в залежності від набору бажаних функцій. Доступна безкоштовна опція Перевірки 1-го акаунта Інстаграм (до 10 000 передплатників + 14 днів тріал-період).

InstaHero

Сервіс InstaHero допомагає виконати перевірку акаунта Інстаграм безкоштовно. Завдяки ретельному аналізу аудиторії, сервіс показує активних користувачів і неактивних профілів у підписниках, формує корисну статистику щодо активності. Через цей сервіс можна зробити очистку профілю від ботів і ввімкнути захист від спаму.

Дані аналізу вивантажуються на комп’ютер або телефон у вигляді таблиці формату .excel. Також платформа пропонує курси і вебінари з вивчення соціальних мереж і методах залучення чи утримання живих підписників.

InstaHero Сервіс InstaHero допомагає виконати перевірку акаунта Інстаграм безкоштовно. Завдяки ретельному аналізу аудиторії, сервіс виявляє наявність активних користувачів і неактивних профілів в підписниках, показує корисну статистику щодо активності. Через цей сервіс можна зробити очистку профілю від ботів і ввімкнути захист від спаму. Дані аналізу викачуються на комп'ютер або телефон у вигляді таблиці формату .excel. Також платформа пропонує курси і вебінари з вивчення соціальних мереж і методах залучення чи утримання живих підписників.

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм:

 • Ретельний аналіз якості підписників. Ви зможете зрозуміти хто вас читає, лайкає, а так само чому знижується охоплення;
 • Дізнаєтеся реальність акаунта та інші дані (стать, вік, гео, активність). Знаючи хто ваші підписники і звідки, ви зможете зробити кращий контент;
 • Підвищите охоплення, залученість і активність, позбувшись від неактивної аудиторії, яка псує вашу статистику.

Недоліки перевірки накрутки Instagram цей сервіс платний. Вартість змінюється в залежності від набору бажаних функцій. Наприклад, 30-ти денний захист акаунта Інстаграм від спаму коштує 2$, а аналіз 1-ої перевірки обійдеться вам в 3$.

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм: Ретельний аналіз якості підписників. Ви зможете зрозуміти хто вас читає, лайкає, а так само чому знижується охоплення; Дізнаєтеся реальність акаунта та інші дані (стать, вік, гео, активність). Знаючи хто ваші передплатники і звідки, ви зможете зробити кращий контент; Підвищите охоплення, залученість і активність, позбувшись від неактивної аудиторії, яка псує вашу статистику. Недоліки перевірки накрутки Instagram – цей сервіс платний. Вартість змінюється в залежності від набору бажаних функцій. Наприклад, 30-ти денний захист акаунта Інстаграм від спаму коштує 2$, а аналіз 1-ої перевірки обійдеться вам в 3$.

Livedune

Сервіс для комплексної роботи в соціальних мережах, розрахований для зростання аудиторії і охоплення, збільшення залученості і продажів при менших витратах вашого облікового запису Інстаграм. Водночас, він допомагає здйснювати перевірку блогерів, накрутку підписників і лайків не тільки в Інстаграм. Livedune визначає скільки реальних профілів підписано на блогера, скільки людей відписалися та протягом якого часового періоду.

Livedune аналізує контент, перевіряє хештеги. Коментарі, результати перевірки зберігаються у вигляді документа в форматі .xls, .pdf, .csv та ін. Сервіс платний і кожен тип підписки передбачає різну кількість функцій.

Livedune Сервіс для комплексної роботи в соціальних мережах, розрахований для зростання аудиторії і охоплення, збільшення залученості і продажів при менших витратах вашого облікового запису Інстаграм. Водночас, він допомагає робити перевірку блогерів, накрутки підписників і лайків не тільки в Інстаграм. Livedune визначає скільки реальних профілів підписано на блогера, скільки людей відписалися та протягом якого часового періоду. Livedune аналізує контент, перевіряє хештеги. Коментарі, результати перевірки зберігаються у вигляді документа в форматі .xls, .pdf, .csv та ін. Сервіс платний і кожен тип підписки передбачає різну кількість функцій.

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм:

 • Моніторинг та обробка нових коментарів, повідомлень і згадок з соцмереж в одному вікні, аналіз тональності та швидкості відповіді менеджерів;
 • Погодинна статистика акаунтів для докладного аналізу та пошуку точок росту;
 • Експорт звітів в форматах PDF, Google Презентації та Excel;
 • Автопостинг на місяць вперед, публікація контенту, збір коментарів і статистики;
 • Перевірка і відбір блогерів без накруток і з хорошою активністю, щоб не злити бюджет;
 • Установка KPI для кожного акаунта і відстеження прогресу їх виконання в реальному часі.

Недоліки перевірки накрутки Instagram цей сервіс платний. Є три тарифні пакети: Блогер (6$), Бізнес (22$), Агентство (108$). Різниця між пакетами в кількості акаунтів, співробітників та віці ретроперспективи. Для бажаючих ознайомитися з програмою передбачено тестовий період, який розрахований на 7 днів.

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм: Моніторинг та обробка нових коментарів, повідомлень і згадок з соцмереж в одному вікні, аналіз тональності та швидкості відповіді менеджерів; Погодинна статистика акаунтів для докладного аналізу та пошуку точок росту; Експорт звітів в форматах PDF, Google Презентації та Excel; Автопостинг на місяць вперед, публікація контенту, збір коментарів і статистики; Перевірка і відбір блогерів без накруток і з хорошою активністю, щоб не злити бюджет; Установка KPI для кожного акаунта і відстеження прогресу їх виконання в реальному часі. Недоліки перевірки накрутки Instagram – цей сервіс платний. Є три тарифні пакети: Блогер (6$), Бізнес (22$), Агентство (108$). Різниця між пакетами в кількості акаунтів, співробітників та віку ретроперспективи. Для бажаючих ознайомитися з програмою передбачено тестовий період, який розрахований на 7 днів.

Fakelikeinfo

Fakelikeinfo – дозволяє аналізувати базові показники профілю в Інстаграм (кількість накручених або живих лайків на кожен пост в Інстаграм). Щоб скористатися послугами сервісу, необхідно вказати адресу електронної пошти і логін в Інстаграм.

Fakelikeinfo Fakelikeinfo – дозволяє аналізувати базові показники профілю в Інстаграм (кількість накручених або живих лайків на кожен пост в Інстаграм). Щоб скористатися послугами сервісу, необхідно вказати адресу електронної пошти і логін в Інстаграм.

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм:

 • Аналіз постів, накручені і справжні лайки;
 • Аналіз акаунтів, накручений і справжній ER;
 • Аналіз фоловерів, активні і накручені фоловери;
 • Аналіз і кількість коментарів, справжні та накручені коментарі.

Недоліки перевірки накрутки Instagram сервіс платний. Якщо перша перевірка не перевищує 500 підписників, тоді вона безкоштовна. Інші тарифи «Лайт» та «Стандарт» пропонують різні можливості та набори інструментів для аналізу.

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм: Аналіз постів, накручені і справжні лайки; Аналіз акаунтів, накручений і справжній ER; Аналіз фоловерів, активні і накручені фоловери; Аналіз і кількість коментарів, справжні та накручені коментарі. Недоліки перевірки накрутки Instagram – сервіс платний, вигідні тарифи. Водночас, якщо перша перевірка не перевищує 500 підписників, тоді вона безкоштовна. Інші тарифи – «Лайт» та «Стандарт» пропонують різні можливості та набори інструментів для аналізу.

InBlogs

Сервіс для перевірки облікових записів Інстаграм. Пошук доступний після реєстрації. Обліковий запис дозволяє новому клієнтові дивитися статистику акаунтів, створювати списки обраного і мати доступ до системи відгуків.

InBlogs Сервіс для перевірки облікових записів в Інстаграм. Пошук доступний після реєстрації. Обліковий запис дозволяє новому клієнтові дивитися статистику акаунтів, створювати списки обраного і мати доступ до системи відгуків.

Сервіс перевірки накрутки в Інстаграм звертає увагу на:

 • Відсоток лайків підписників;
 • Коментаторів, які мають до 1000 підписників;
 • Коментаторів, які використовують більше 4 слів.

Недоліки перевірки накрутки Instagram реєстрація обов’язкова. Всі ціни наведені виключно в ознайомлювальних цілях і не є реальною ціною реклами у блогера. Але в 90% випадків збігаються.

При перевірці акаунта Інстаграм знімаються бали внутрішня валюта сервісу InBlogs. Обов’язкове надання інформації, в разі відкритого профілю, є відсоток лайків від підписників і аналіз коментарів. Географія та інтереси аудиторії це додаткові другорядні характеристики, які можуть бути не визначені в разі відсутності необхідних даних.

Epicdetect

Сервіс для перевірки будь-якого європейського акаунта Інстаграм, за допомогою якого можна обчислити ботів серед його підписників (чужі країни, дивні інтереси аудиторії, низький ER).

Epicdetect Сервіс для перевірки будь-якого європейського акаунта Інстаграм, за допомогою якого можна обчислити ботів серед його підписників (“чужі країни”, дивні інтереси аудиторії, низький ER).

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм:

 • 317,210 акаунтів в базі;
 • Перевірка Інстаграм акаунта на ботів;
 • Перевірка Інстаграм акаунта по географії;
 • Перевірка підписників Інстаграм акаунта.

Недоліки перевірки накрутки Instagram цей сервіс платний, перевірка акаунта обійдеться в 4$.

Переваги сервісу перевірки накрутки в Інстаграм: 317,210 акаунтів в базі; Перевірка Інстаграм акаунта на ботів; Перевірка Інстаграм акаунта по географії; Перевірка підписників Інстаграм акаунта. Недоліки перевірки накрутки Instagram – цей сервіс платний, перевірка акаунта обійдеться в 4$. 

Чому спеціалісти не рекомендують використовувати методи накрутки в Instagram

Накрутка – не найкращий спосіб просувати акаунт Інстаграм, тому що не вийде підвищити взаємодію або лояльність аудиторії до вашої сторінки, використовуючи “тіньові” або “сірі” методи, які до того ж, суперечать правилам спільноти Instagram. Як правило, багато просунутих SMM-менеджерів, інтернет-маркетологів і SEO-спеціалістів згодні з цим.

Перерахуємо декілька популярних причин чому не варто використовувати накрутку в своєму акаунті Інстаграм:

 1. Зменшується ER – коефіцієнт залучення. Цей параметр важливий для потенційних рекламодавців і партнерів. Чим вище цей показник, тим більше у блогера або топової сторінки «живої аудиторії», яка скористається пропозицією і у компанії, що пропонує співпрацю.
 2. Падає репутація блогера або топової сторінки досвідчені фахівці можуть відрізнити акаунт Інстаграм з накрученими підписниками від реального. Це призведе до того, що з блогером чи сторінкою перестануть співпрацювати.
 3. Накручені підписники – це нецільова аудиторія блогера або топової сторінки. Якщо аудиторія сторінки складається з незацікавлених користувачів, то і пропонувати рекламу не буде кому. Інший фактор нецільова аудиторія не дасть блогеру можливість розвиватися і просувати сторінку, з тієї ж причини відсутності інтересу.
 4. Участь у конкурсах як основний засіб просування і залучення підписників – не працює. Після закінчення конкурсу велика частина тих, хто підписався знову відпишеться, охоплення і залученість впаде. Водночас, не допоможе навіть чистка підписок блогера і тимчасове блокування, щоб не допустити масові відписки, особливо якщо призи в конкурсах фейкові. Часто, неакуратні блогери потрапляють в смішні ситуації з їх призами, наприклад, обіцяли подарувати машину, а людина, котра виграла приз виявилася підставною.

Плачевні наслідки і мінуси накрутки Інстаграм:

 1. Погіршення якості акаунта;
 2. Низька активність і залученість (ER) сторінки, через які Instagram не підніматиме ваші публікації в стрічці новин;
 3. Публікації не будуть показані вашій цільовій аудиторії, тому завоювати її увагу стане в рази складніше;
 4. Таргетована реклама буде запускатися на фейкові акаунти Інстаграм, сторінки без імені чи з дивними нікнеймами, що призведе до безповоротної втрати рекламного бюджету;
 5. Безформна і неактивна аудиторія не купуватиме продукти або послуги, які ви пропонуєте.

Не варто захоплюватися сірими методи накрутки, особливо, якщо ви щось продаєте або надаєте послуги користувачам. З кожним роком Інстаграм підсилює контроль над сторінками, тому за фейки або дії, що суперечать правилам спільноти акаунти будуть забанені, тимчасово відсторонені або безповоротно видалені.

Чому спеціалісти не рекомендують використовувати методи накрутки в Instagram 

Білі методи розкрутки або накрутки Instagram, які не зашкодять вашому акаунту

З кожним роком користувачам все складніше самостійно збільшувати підписників в Інстаграм. Як тоді можна просувати свій акаунт, щоб не потрапити в бан?

Пропонуємо дізнатися про цікаві, а головне ефективні “білі” методи і поради просування Instagram:

 1. Проведіть власне дослідження і з’ясуйте: які тренди є в Інстаграм, який контент зараз популярний, яка ваша мета, напрямок і сфера бізнесу, чим займаються конкуренти і чим вони кращі за вас.
 2. Акаунти у соціальних мережах: створіть розгорнуте уявлення свого бренду в інтернеті за допомогою акаунтів Instagram, Facebook, Telegram, YouTube, Tik Tok, Twitter.
 3. Ведіть активний профіль в соціальних мережах і залучайте нову аудиторію: миттєво обмінюйтеся фотографіями та відео зі свого повсякденного життя в Instagram.
 4. Складіть план публікацій в Інстаграм і синхронізуйте його з найбільш підходящим або активним часом для ваших підписників.
 5. Використовуйте ручний або автоматизований спосіб залучення підписників тільки в тому випадку, якщо ви будете дотримуватися лімітів Instagram, щоб профіль не порахували небезпечним і не відправили в бан.

Белые методы раскрутки или накрутки Instagram, которые не повредят вашему аккаунту

Висновки

 1. Використовувати сірі методи накрутки аудиторії однозначно не варто, так як це сильно впливає на якість акаунта Інстаграм і репутацію блогера або топової сторінки.
 2. Важливо пам’ятати, що велика кількість лайків і підписників не завжди запорука успіху.
 3. Для оцінки ефективності співпраці з блогером можна застосовувати спеціальні програми для перевірки накрутки або аналізувати акаунт Інстаграм вручну.
 4. Правильний вибір блогера або топової сторінки для реклами і ретельний аналіз акаунта Інстаграм дозволить досягти бажаної мети і призведе до процвітання та успішного розвитку вашого бізнесу.

 

Також читайте інші матеріали в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності