Головна » Блог » Відеомаркетинг у соціальних мережах — ефективний інструмент Social commerce

Відеомаркетинг у соціальних мережах — ефективний інструмент Social commerce

04.02.2022

Редакція: Оля Сомова. Автор: Ольга Сомова


Соціальні мережі, велика кількість комерційних сайтів, мобільних програм дає необмежений вибір для користувачів. Важливо постійно привертати увагу клієнтів, утримувати його та спрямовувати. споживач стає більш вимогливим для задоволення бажань. Враховуючи, що користувачі стають лінивими, намагаються заощаджувати час, необхідно привертати увагу за лічені секунди. Тому відеомаркетинг це інструмент, який ефективно працюватиме в просуванні.

Зміст:

1. Відео як інструмент майбутнього

2. У чому секрет успіху відеомаркетингу?

3. Відеомаркетинг у Social commerce

4. Типи відео у маркетингу

5. Причини, чому важливо бізнесу реалізувати стратегію відеомаркетингу у соціальних мережах?

6. Структура відеомаркетингу у соціальних мережах

7. Що таке відеореклама?

8. Резюме

Видеомаркетинг 

Відео як інструмент майбутнього

Відеохостинг YouTube налічує понад 2 млрд. користувачів. Все більше людей воліє шукати інструкцію, музику, огляди на товари або навчальні курси через YouTube. Відео стає популярнішим, ніж текст, подкасти або аудіокниги.

TikTok довів, що відеомаркетинг працює на 100%. При вході на пару хвилин користувач залишається на платформі в середньому на 40 хвилин. Особливо це стосується вірусних роликів, які миттєво поширюються та набирають багатомільйонну кількість переглядів.

Соціальна мережа Інстаграм, відома колись красивими фото, зараз прагне досягти такого ж успіху, як і TikTok за допомогою різних форматів відео. Компанія розробила короткі сторіси, LiveStreming і недавно запустили Reels відео.

Google оголосив про запуск сервісу Google Об’єктив. Користувачі зможуть за допомогою камери на смартфоні показати проблему без введення тексту або запиту. Пошуковик автоматично видаватиме відповідне відео як рішення.

Відеомаркетинг допомагає просувати продукт швидше та ефективніше, ніж фото чи розповідь в описі. Відеоролики це тренд 2022 року, що стрімко набирає обертів. Аудиторія реагує на відео найкраще, що підтверджує статистика YouTube. Відеомаркетинг стимулює продаж, мотивує покупця швидше прийняти рішення про покупку.

Відео від брендів є ідеальним рішенням для залучення потенційних клієнтів та підвищення впізнаваності бренду. Оскільки люди проводять більше часу вдома, працюючи віддалено, попит та споживання відео буде лише збільшуватися.

 

У чому секрет успіху відеомаркетингу?

Дослідження Wyzowl показує, що відео стане ключовим пріоритетом для маркетологів. Витрати на відеомаркетинг за останні роки збільшилися і зростатимуть у майбутньому. Пандемія COVID-19 продовжує впливати на плани та стратегії по всьому світу. Люди споживають більше онлайн-відео. Кількість відеоконтенту подвоїлася з 2018 року.

Маркетологи впевнені в окупності інвестицій, вкладених у відео, оскільки воно сильно впливає на трафік, потенційних клієнтів, продаж та розуміння аудиторії. Споживачі сприймають відео як невід’ємну частину взаємодії із брендами.

Основні факти дослідження:

 • 86% компаній використовують відео як маркетинговий інструмент

Видеомаркетинг

 • 87% фахівців повідомили, що відео забезпечує позитивну рентабельність інвестицій (ROI)

Видеомаркетинг

 • 86% відеомаркетологів запевняють, що інструмент ефективно працює для залучення потенційних клієнтів. Відео це інвестиція в лідогенерацію.

видеомаркетинг

 • 81% маркетологів вважають, що відео має прямий позитивний вплив на продаж.
 • 94% упевнені, що ролик допоміг користувачам краще зрозуміти продукт чи послугу.

Видеомаркетинг

 • 62% маркетологів вважають взаємодію з відео головним показником.
 • 92% фахівців упевнені, що відеомаркетинг є важливою частиною стратегії.

Видеомаркетинг 

Відеомаркетинг у Social commerce

Експерти прогнозують збільшення покупок у соціальних мережах та стрімкий розвиток Social commerce. Соціальні мережі тепер інтегровані у повсякденне життя кожної людини. Крім того, ці платформи призначені не тільки для публікації контенту, але і є потужним інструментом для продажу. Тут є можливість перетворити передплатників у соціальних мережах на постійних клієнтів за допомогою правильних стратегій відеомаркетингу. Можна створювати оригінальні відеоролики, які генерують трафік та потенційних клієнтів, залучають аудиторію та збільшують прибуток компанії.

Відеомаркетинг у соціальних мережах поєднує кілька підходів.

 1. Для створення та обробки відеоконтенту, який підтримує інтерес глядачів до бренду за допомогою інформаційного та розважального формату. Такий контент легко і легко сприймається. Відеоролик містить силу слова, магію зображень та красу звуку в одному маркетинговому матеріалі.
 2. Взаємодія з цільовою аудиторією, використовуючи різні платформи соціальних мереж. Присутність на каналах є обов’язковою умовою для брендів.
 3. Відеореклама, за допомогою якої можна передати переваги вашого продукту.

 

Поступово у людей сучасному світі знижується тривалість концентрації уваги через технології. Користувачеві не подобається читати довгі статті, а простого зображення недостатньо для демонстрації товару. Багато хто воліє дивитися відеоролики з оглядами продуктів, інструкції, вебінари та інше. Відео передає більше інформації, використовуючи мінімальну кількість часу. Популярність відеоконтенту в соціальних мережах продовжуватиме зростати. Подібні повідомлення привабливі і користувачі їх краще розуміють.

 

Типи відео в маркетингу

Відеомаркетинг у соціальних мережах забезпечує додатковий канал, де можна розміщувати відео, крім основного сайту.

Відео про нас

Пояснюючі відео з розповіддю про бренд, ролик для лендингу сторінки, супровід статей у блозі, сторінки товарів. Бренд це просто назва та логотип. Відео «Про нас» розповідає клієнтам, що є компанія, команда, презентують його. Огляд товару/послуги

Огляд продукту це більше, ніж крупний план. Крім демонстрації під різними кутами, можна обговорити його призначення, особливості та структуру ціноутворення проти іншими товарами над ринком. Слід зазначити місця, де товар можна купити, є у наявності.

Інтерв’ю з керівником

Почувши слова фундатора, який розробив концепцію бренду, люди відчувають цінність продукту. Також це чудовий спосіб продемонструвати культуру компанії.

Відгуки у відео

Формат, де інші користувачі рекомендують товар завжди працює. Якщо інші купують, то є важливість і необхідність продукції, послуги.

 

Причини, чому важливо бізнесу реалізувати стратегію відеомаркетингу у соціальних мережах?

Щоб бути конкурентним, необхідно дивитися в майбутнє і прогнозувати нові тренди. До основних причин, чому важливо впровадити відеомаркетинг у стратегію просування, відносяться:

1. Відео конвертує звичайних глядачів у клієнтів

Відео інформує, переконує та розважає. Це ідеальний матеріал для перетворення потенційних на постійних клієнтів. Відеоконтент привертає увагу цільового ринку та справляє відмінне перше враження.

Якщо ви не використовуєте відеомаркетинг у соціальних мережах для бізнесу, ви втрачаєте можливості для зростання компанії.

2. Відеоролик зміцнює довіру з цільовою аудиторією

Довіра важливий фактор. Щоб підвищити рівень довіри, підтвердити авторитет та побудувати міцні стосунки з клієнтами, потрібні відеоролики. Цей формат показує компанію максимально прозорою та чесною. Крім того, використання відеоконтенту у профілях у соціальних мережах забезпечує високу видимість. Користувачі будуть дивитися, реагувати та ділитися відео.

3. Ідеальний формат для смартфона

З появою смартфонів клієнти люблять споживати контент у будь-який час та у будь-якому місці. Навушники Bluetooth дозволяють дивитися відео в дорозі з телефону. У суспільстві багатозадачність, ефективна трата часу це головне.

4. Найкращий контент для соціальних мереж

Відео привертає увагу. Люди з більшою ймовірністю подивляться відео, ніж прочитають статтю або подивляться фотоальбом. Фоловер заходять у соціальні мережі кілька разів протягом дня. Платформи дозволяють кожному легко висловити свою думку, тому люди швидко реагують та беруть активну участь в обговореннях.

Видеомаркетинг 

Структура відеомаркетингу у соціальних мережах

Щоб запустити рекламну кампанію відеомаркетингу, потрібно розробити план, який допоможе отримати ефективні результати за результатом.

Структура відеомаркетингу включає:

 • Знання цільової аудиторії;
 • Встановлення цілей кампанії;
 • Вибір формату, з яким працюватимете. Відео має включати головне повідомлення, яке необхідно донести до аудиторії та відповідати вашій стилістиці бренду;
 • Створення креативу, оптимізація відео;
 • Використання кількох каналів (майданчиків соціальних мереж);
 • Розподіл бюджету;
 • Налаштування націлювання на кожен канал;
 • Постійне тестування, вимір важливих метрик/показників, у тому числі рівень залученості, кількість переглядів, швидкість відтворення, соціальний обмін, відгуки, коментарі

 

Що таке відеореклама?

До появи цифрового інтернет-світу люди дивилися телебачення. Між перервами у серіалах, передачах показували рекламні ролики. Сьогодні відеорекламу можна використовувати без перерв. Під час будь-якого ролика, вона буде з’являтися на екрані.

У YouTube, наприклад, можна запустити кілька форматів реклами на різних каналах. Залежно від цілей рекламної кампанії можна налаштувати:

 • In-Stream із можливістю пропуску
 • In-Stream без можливості пропуску
 • Відеооголошення у фіді
 • Оголошення-заставки
 • Out-Stream
 • Masthead

Докладніше про види та налаштування реклами в YouTube ми розповідали у статті тут. Медійна реклама в соціальних мережах забезпечує високий показник кліків та конверсію, тому що тут зосереджено увагу споживачів.

 

Переваги відеореклами:

 • Можливість звернутися до потенційних клієнтів у той час, як вони шукають чи дивляться відео. Нативний ролик у соцмережах викликає інтерес до брендованих оголошень.
 • Допомагає привернути увагу, стимулювати попит та підвищити впізнаваність бренду.
 • Дає високий рівень залученості.
 • Можна точно вибрати аудиторію та налаштувати показ реклами.
 • Інтерактивний формат дозволяє користувачеві зробити кілька дій, щоб наблизитися до покупки. Швидкий перехід призводить до потенційного клієнта відразу до потрібної мети.
 • Формат відеореклами можна редагувати, коригувати ролик та супроводжуючий текст у будь-який момент за потреби.
 • Простий аналіз не потребує підключення додаткових сервісів. Всю інформацію можна переглядати в особистому кабінеті, починаючи від кліків з реклами та кількості переглядів.

Соціальні мережі мають безліч рекламних інструментів у розвиток відеомаркетингу. При цьому майданчики постійно вдосконалюються, створюючи сприятливу обстановку для запуску та налаштування реклами всередині.

Рекламний відеоролик передає настрій, спричиняючи сильну емоцію. У порівнянні з відеорекламою зображення “програє”. Візуальний цікавий відеоролик дає глядачеві максимум вичерпної інформації.

 

Резюме

Відеомаркетинг у соціальних мережах це конкурентна перевага, за допомогою якої можна ефективно просувати товари та послуги. Багато додаткових інструментів дозволяє бренду робити креативні ролики про компанію або налаштувати відеорекламу на різних каналах. Легкий інтерактивний формат відгукується у користувачів, унаслідок чого вони дають зворотний зв’язок.

 

Также читайте другие статьи в блоге Webpromo:

И подписывайтесь на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності