Головна » Блог » PPC | Контекстна та таргетингова реклама » Тренди відеоконтенту для просування бізнесу на YouTube у 2022 році

Тренди відеоконтенту для просування бізнесу на YouTube у 2022 році

08.11.2021

Ольга Коцофанэ


Відеомаркетинг швидко розвивається з кожним роком. Якщо раніше на YouTube були популярні ролики з 30-секундною відеорекламою та вірусні відео, то зараз людей більше цікавлять формати реальних влогів, живих трансляцій, стримінгів, що збирають мільйони переглядів. Серед популярних жанрів відеосервісу YouTube виділяють: інтерактивні відео, 3D-відео, Shreds, Бьюті-канали, Переозвучування роликів та фільмів, Десятигодинні відео, Руйнування, How-to, Мешапи, Відеомеми.

Завдяки розвитку технологій з’являються нові можливості для відео, наприклад, як зйомка з технологією 360 °, ефемерний або “зникаючий” контент і відеотрансляції покупок в режимі реального часу. Зараз також виділяють три типи роликів, які цікаві глядачам по всьому світу: популярні та актуальні теми (спорт, життя, смерть), життя в різних країнах (новини, події, культурний та інший контент), відео без слів (розпакування товарів, відеоуроки). Дізнайтеся чому відеоконтент все більше привертає увагу споживачів та які тренди відеомаркетингу будуть популярними у 2022 році.

Зміст:

1. Чому бізнесу варто почати використовувати відеоплатформу YouTube для просування у 2022 році?

2. Просування бізнесу на YouTube у 2022 році: тренди відеомаркетингу

3. Висновки

Відеомаркетинг швидко розвивається з кожним роком. Якщо раніше на YouTube були популярні ролики з 30-секундною відеорекламою та вірусні відео, то зараз людей більше цікавлять формати реальних влогів, живих трансляцій, стримінгів, що збирають мільйони переглядів. Серед популярних жанрів відеосервісу YouTube виділяють: інтерактивні відео, 3D-відео, Shreds, Бьюті-канали, Переозвучка роликів та фільмів, Десятигодинні відео, Руйнування, How-to, Мешапи, Відеомеми. Завдяки розвитку технологій з'являються нові можливості для відео, наприклад, як зйомка з технологією 360 °, ефемерний або “зникаючий” контент і відеотрансляції покупок в режимі реального часу. Зараз також виділяють три типи роликів, які цікаві глядачам по всьому світу: популярні та актуальні теми (спорт, життя, смерть), життя в різних країнах (новини, події, культурний та інший контент), відео без слів (розпакування товарів, відеоуроки). Дізнайтеся чому відеоконтент все більше привертає увагу споживачів та які тренди відеомаркетингу будуть популярними у 2022 році. 

Чому бізнесу варто почати використовувати відеоплатформу YouTube для просування у 2022 році?

У всьому світі існує безліч соціальних платформ, які подобаються користувачам та користуються популярністю.

Однією з найулюбленіших платформ для розваги та рекламних дій аудиторія називає YouTube, і якщо ви досі не використовуєте його з метою просування бізнесу — настав час почати. Чому YouTube вважають топовою відеоплатформою для просування бізнесу у 2022 році? По-перше, ним часто користуються бренди та рекламодавці, які готові витрачати гроші на рекламу в ютуб. По-друге, YouTube має ряд переваг, які ми зараз розглянемо детальніше.

Переваги відеоплатформи YouTube для просування бізнесу:

 1. Перегляд відео в YouTube доступний для потенційних користувачів вашого бізнесу з будь-якої точки світу через Інтернет і з будь-якого пристрою.
 2. Безкоштовне створення особистого чи корпоративного каналу, можливість рекламування бренду, підписки на оновлення, додавання коментарів та інтерактивна взаємодія з аудиторією.
 3. Ефективна та залучаюча до взаємодії користувачів реклама. У самому відео або його описі можна додати гіперпосилання на сайт або сторінку, продемонструвати або описати продукт.
 4. Інтерактивна взаємодія та керування контентом.
 5. Додаткові можливості. Наприклад, пошук відео за схожими запитами, переходи на сайти, повторний перегляд відео, колекція обраного і т.д.
 6. Мотивація. Рекламні відео та коментарі користувачів здатні покращити розуміння продукту та допомогти визначитися клієнту з покупкою, а бізнесу принести додаткові інсайти про аудиторію та підвищити продажі.
 7. У YouTube існують додаткові продукти (YouTube Go, YouTube Kids, YouTube Originals, YouTube Premium, YouTube Select, YouTube Studio, YouTube TV), сервіси для бізнесу (Розробники, Реклама на YouTube), для авторів (Контент для YouTube Kids, Creator Academy, Каталог послуг для авторів, YouTube для виконавців, YouTube для авторів, YouTube NextUp, YouTube Space, YouTube VR), а також ініціативи (Creators for Change, CSAI Match, YouTube для спільноти).

YouTube у цифрах

У квітні 2021 року YouTube увійшов до п’ятірки найбільш відвідуваних веб-сайтів у світі. Водночас відеоплатформа посіла друге місце за кількістю 21,9 мільярдів відвідувань, на першому місці лише Google — 75,1 млрд відвідувань.

Більше 2 млрд аудиторії YouTube це майже третина всіх користувачів Інтернету. Представляємо вам коротку статистику про сайт YouTube від творців ресурсу:

1. Загальні факти

 • Щомісяця YouTube відвідує понад 1,9 мільярда авторизованих користувачів. Мільярди переглядів та понад мільярд годин відтворення це щоденна статистика платформи.
 • Більше 70% часу перегляду припадає на користувачів мобільних пристроїв.
 • Платформа YouTube доступна у 91 країні.
 • Інтерфейс YouTube перекладено 80 мовами світу.

2. Ресурси для авторів

 • Кількість авторів, чий річний прибуток на YouTube перевищує 100 000 доларів США, збільшилася за рік більш ніж на 40%.
 • Дохід авторів понад 10 000 доларів США за рік зріс на понад 50 %.
 • Кількість каналів, які мають понад 1.000.000 підписників, збільшилася за рік більш ніж на 65 %.

3. Правовласникам

 • Система Content ID принесла дохід вже великій кількості авторів. За останні 5 років платформа виплатила партнерам, які заявили права на свої ролики, понад два мільярди доларів.
 • Понад 9.000 партнерів YouTube користуються системою Content ID. Серед них найбільші мережі мовлення, кіностудії та звукозаписні компанії.
 • З моменту появи системи Content ID партнери YouTube заявили права на більш ніж 800.000.000 відео.
 • У системі Content ID зберігається понад 75.000.000 активних цифрових відбитків. Це найбільша база даних у світі. Вона навіть здобула премію “Еммі”!

У відеоплатформи є спеціальний сервіс YouTube Creators Research для досліджень аудиторії. Тут маркетологи можуть переглянути актуальні дані та поділитися своїми відкриттями. Мета ресурсу — допомогти сформувати найкращий YouTube для авторів та отримати корисні інсайти про аудиторію.

Детальніше ознайомитися з актуальною статистикою YouTube, соціальних мереж та сайтів 2021 року Digital 2021 April Global Statshot Report, проведеними міжнародними агентствами DataReportal, Hootsuite та We Are Social, можна в нашому матеріалі Динаміка зростання аудиторії соціальних мереж: порівняємо квартальні звіти DataReportal за 2020 та 2021 роки.

Однією з найулюбленіших платформ для розваги та рекламних дій аудиторія називає YouTube, і якщо ви досі не використовуєте його з метою просування бізнесу — настав час почати. Чому YouTube вважають топовою відеоплатформою для просування бізнесу у 2022 році? По-перше, ним часто користуються бренди та рекламодавці, які готові витрачати гроші на рекламу в ютуб. По-друге, YouTube має ряд переваг, які ми зараз розглянемо детальніше. 

Просування бізнесу на YouTube у 2022 році: тренди відеомаркетингу

Давайте розглянемо тренди відеоплатформи YouTube детальніше, щоб завжди тримати руку на пульсі та ловити актуальні тенденції.

1. Бути на YouTube — головний тренд 2022 року

Користувачі звертаються до трендів та відеоформатів у пошуку ідей та натхнення, які у свою чергу сприяють прийняттю рішення про купівлю (від початкового перегляду до оглядів продуктів та навчання їх використанню). 80% онлайн-споживачів говорять, що перед процесом купівлі товару вони переглядали відео на YouTube.

Користувачі звертаються до трендів та відеоформатів у пошуку ідей та натхнення, які у свою чергу сприяють прийняттю рішення про купівлю (від початкового перегляду до оглядів продуктів та навчання їх використанню). 80% онлайн-споживачів говорять, що перед процесом купівлі товару вони переглядали відео на YouTube.

У нещодавньому дослідженні FinancesOnline Reviews for Business про 14 тенденцій відеомаркетингу на 2021/2022 рік акцентують на трьох ключових:

 1. 68% споживачів вважають за краще дивитися відео, щоб дізнаватися про нові продукти або послуги (Wyzowl, 2020). Це робить формат коротких відео більш трендовим, ніж статті, інфографіка, презентації та електронні книги.
 2. 39% користувачів переглядають роз’яснюючі відео, 20% розважальний вірусний контент, 12% демонстраційні відео про продукт, 10% відеоблоги, 9% інтерактивні відео, 6% відеопідручники з програмного забезпечення.
 3. Серед відеомаркетологів 87% використовували канал YouTube, 80% виділили успішність кампанії, 88% планують використовувати наступного року. У порівнянні з Facebook відеоплатформа поступається лише показником успішності.

68% потребителей предпочитают смотреть видео, чтобы узнавать о новых продуктах или услугах (Wyzowl, 2020). Это делает формат коротких видео более трендовым, чем статьи, инфографика, презентации и электронные книги. 39% пользователей предпочитают смотреть объясняющие видео, 20% — развлекательный вирусный контент, 12% — демонстрационные видео о продукте, 10% — видеоблоги, 9% — интерактивные видео, 6% — видеоучебники по программному обеспечению.

Серед відеомаркетологів 87% використовували канал YouTube, 80% — виділили успішність кампанії, 88% — планують використовувати наступного року. У порівнянні з Facebook відеоплатформа поступається лише показником успішності.

2. Довірливе ставлення користувачів до відеоконтенту та почуття причетності

Тенденція перегляду відео зростає щороку. Про це свідчать дослідження зростання аудиторії соціальних платформ, такі як Statista, DataReportal, Hootsuite Research.

Глядачі YouTube переглядають більше одного мільярда годин відео на платформі щодня і генерують мільярди переглядів. За даними дослідження платформи кількість запитів щодо пошуку відео “як зробити..” або “робимо разом..” зростає на 70% з кожним роком. Користувачі шукають нові способи чогось навчитися та покладаються на відеоконтент.

Споживання відеоконтенту говорить про довіру користувачів до цього формату. Також на платформі YouTube з’являються нові формати відео, які дозволяють користувачам сильніше залучатися до того, що відбувається та відчувати причетність (цифрові відео, відеоподкасти, фільми від першої особи, АСМР-відео, відеомеми, флешмоби). А найпопулярнішими пристроями для перегляду відео експерти називають телефон та планшет. Це пояснюється тим, що веб-розробники постійно впроваджують нові способи адаптації своїх продуктів.

Довірливе ставлення користувачів до відеоконтенту та почуття причетності

3. Наявність правильно оформленого бізнес-каналу для просування на YouTube

У 2021 році важко назвати відомий бренд у якого немає каналу на YouTube. Давайте розглянемо які канали на YouTube найпопулярніші у світі та Україні.

Представляємо ТОП-10 найпопулярніших каналів на YouTube за кількістю підписників у світі в 2021 році:

 1. T-Series (197 млн)
 2. Cocomelon —  Nursery Rhymes (120 млн)
 3. SET India (118 млн)
 4. PewDiePie (110 млн)
 5. Kids Diana Show (85 млн) 
 6. WWE (82,900 млн) 
 7. Zee Music Company (78,500 млн)
 8. Like Nastya (78 млн) 
 9. 5-Minute Crafts (74,200 млн) 
 10. Vlad and Niki (73,900 млн)

Ознайомитися з рейтингом найпопулярніших каналів на YouTube у світі можна тут. Дані статистики кожного каналу, такі як підписники та перегляди, оновлюються щодня.

Також є можливість переглянути рейтинг ТОП каналів на YouTube в Україні. Представимо список 10-ти найпопулярніших каналів за кількістю підписників в Україні у 2021 році:

 1. SlivkiShow (19,500 млн)
 2. Познаватель (16,200 млн)
 3. Lady Diana (11,500 млн)
 4. Magic Five (10,600 млн)
 5. Маша та Ведмідь (10,500 млн)
 6. Boys and Toys (8,790 млн)
 7. TheBrainDit (8,370 млн)
 8. vanzai (7,070 млн)
 9. MelliArt (6,080 млн)
 10. Ali Baba (6,050 млн)

Це цікаво! На платформі YouTube є лише 0,42% каналів, у яких аудиторія понад 100 тисяч підписників (62% усіх переглядів на платформі, повідомляє Business Insider). І лише 9% малих бізнесів мають свій канал на YouTube.

Зверніть увагу, що для якісного просування бізнесу та свого продукту на YouTube важливо не просто створити канал, а й правильно його оформити.

Що має бути на каналі YouTube для просування бізнесу, який хоче бути актуальним у 2022 році:

 1. Актуальне та реальне ім’я каналу. Найкраще використовувати особисті дані чи формулювання, які асоціюються з вашим брендом, бізнесом чи продуктом.
 2. Впізнаваний і зрозумілий значок з аватаром. Обов’язково необхідно перевірити, чи немає схожих каналів на YouTube.
 3. Шапка вашого бізнес-каналу. Підбираєте індивідуально або з галереї YouTube, використовуючи розмір 2048х1152 пікселя та вагу менше 4 МБ.
 4. Правильне налаштування вигляду вашої бізнес-сторінки для просування на YouTube. Щоб отримати доступ до всіх функцій необхідно увімкнути опцію «Огляд» (вкладки головна, відео, канали, плейлісти та про канал).
 5. Короткий інформативний опис вашого бізнес-каналу з метою просування. Додайте електронну пошту та інші контакти, посилання на соціальні мережі та сайт.
 6. Визначення рівня доступу (відкритий або закритий) для каналу в цілому або деяких відео. Це можна зробити в розділі “Творча студія” – “Відео” – “Параметри доступу”.
 7. Наповнення каналу відеоконтентом з метою просування. Під час додавання нових відео необхідно визначити їх назву, опис, додати посилання та теги, вибрати заставку для відео та плейліст.

У параметрах додатково можна налаштувати доступи для коментарів, статистику переглядів, визначити вікові обмеження, вибрати категорію відео на каналі YouTube.

Оформлення та налаштування з метою просування бізнес-каналу на YouTube дозволяє продемонструвати бренд або продукт, адаптувати профіль для ЦА.

Під час заповнення інформації про канал на YouTube потрібно розуміти про що буде канал, з яким видом контенту, вибрати основні формати роликів (наприклад, трендові лекції, огляди, челенджі, ток-шоу, подкасти і т.д.). Важливо, щоб ваш канал, його обкладинка, опис та плейлісти мали єдину тематику та стилістику, а користувачі могли легко використовувати навігацію (наприклад, переходити з одного відео на інше або підбирати для себе потрібний формат відео). Наприклад, хорошу стилістику і образ, що запам’ятовується, ми бачимо на каналі про кіномистецтво ДКіно.

У параметрах додатково можна налаштувати доступи для коментарів, статистику переглядів, визначити вікові обмеження, вибрати категорію відео на каналі YouTube. Оформлення та налаштування з метою просування бізнес-каналу на YouTube дозволяє продемонструвати бренд або продукт, адаптувати профіль для ЦА. Під час заповнення інформації про канал на YouTube потрібно розуміти про що буде канал, з яким видом контенту, вибрати основні формати роликів (наприклад, трендові лекції, огляди, челенджі, ток-шоу, подкасти і т.д.). Важливо, щоб ваш канал, його обкладинка, опис та плейлісти мали єдину тематику та стилістику, а користувачі могли легко використовувати навігацію (наприклад, переходити з одного відео на інше або підбирати для себе потрібний формат відео). Наприклад, хорошу стилістику і образ, що запам'ятовується, ми бачимо на каналі про кіномистецтво ДКіно.

ДКИНО плейлісти списки відтворення

Або подивіться на YouTube канал Корпорації Нерухомості РІЄЛ. На головній сторінці представлена обкладинка з ключовими цифрами компанії, посилання на сайт. У графі “Про канал” вказано коротку та корисну інформацію про корпорацію. Кожен список відтворення має свій колірний акцент, з яким легко асоціювати будівництво конкретного об’єкта.

Або подивіться на YouTube канал Корпорації Нерухомості РІЄЛ. На головній сторінці представлена обкладинка з ключовими цифрами компанії, посилання на сайт. У графі “Про канал” вказано коротку та корисну інформацію про корпорацію. Кожен список відтворення має свій колірний акцент, з яким легко асоціювати будівництво конкретного об'єкта.

YouTube канал Корпорації Нерухомості РІЄЛ про компанію

YouTube канал Корпорації Нерухомості РІЄЛ плейліст списки відтворення

4. Якісна взаємодія між брендом та аудиторією

Чому так важливо надати бізнесу обличчя та голос? Коли ви тільки починаєте розвивати свій канал, залучати аудиторію та збирати перегляди дуже важливо враховувати той фактор і тренд, що люди довіряють більше “обличчю та голосу” бренду. Тому, з метою просування вашого бізнес-каналу можна створювати ролики більш зрозумілими та впізнаваними, наголошуючи на рівні вашого професіоналізму чи експертності. Інший варіант знайти диктора або ведучого, звичайно, попередньо прорахувавши рентабельність дії. На каналі ДКіно ведучий Ден Крилов самостійно озвучує ролики, залучаючи глядачів до постійного діалогу і тому їх важко забути.

5. Скажіть “ТАК!” живим трансляціям та YouTube Shorts

Зараз на піку популярності прямі ефіри в HDR-форматі, короткі відео YouTube Shorts (60 секунд), а також історії з реального життя автора. Ви могли помітити, наскільки аудиторія пристосувалася до формату перегляду швидких відео, зчитування інформації по субтитрам та перегляду або перегортання реклами (skip ad).

В якості прикладу наведемо відео короткої реклами Volvo за участю Жана Клода Ван Дамма (демо-версія продукту). Тут герой привертає увагу до бренду, переконливо демонструє продукт, тим самим збільшуючи шанси появи бажання споживачів спробувати його придбати. Зверніть увагу, якщо вимкнути звук на відео будуть доступні субтитри, а емоційна картинка головного героя на тлі продукту підкріпить цікавість глядачів.

Вважається, що людина дивиться прямі ефіри втричі довше за звичайні відео. Спільний перегляд допомагає людям відчувати причетність до суспільства. Водночас, трансляції та живі історії чіпляють глядачів спонтанним контентом і дозволяють показувати більше реклами. YouTube-інфлюєнсери з метою просування бізнесу також допомагають глядачам звертати увагу на конкретний бренд чи продукти.

Ви можете підписатися на канал YouTube Live та переглядати відео в режимі прямих трансляцій.

Вважається, що людина дивиться прямі ефіри втричі довше за звичайні відео. Спільний перегляд допомагає людям відчувати причетність до суспільства. Водночас, трансляції та живі історії чіпляють глядачів спонтанним контентом і дозволяють показувати більше реклами. YouTube-інфлюєнсери з метою просування бізнесу також допомагають глядачам звертати увагу на конкретний бренд чи продукти. Ви можете підписатися на канал YouTube Live та переглядати відео в режимі прямих трансляцій.

6. Створення відео з метою потрапити в ТОП та рекомендації YouTube як бути “У тренді”

На платформі YouTube є розділ У трендіабо Популярне”, де зібрані найвідоміші відео за останній час, є категорії музика, ігри та фільми. Тут можна піддивитися тематику та актуальність роликів, щоб здобути натхнення для їх створення та просування.

На платформі YouTube є розділ “У тренді” або “Популярне”, де зібрані найвідоміші відео за останній час, є категорії музика, ігри та фільми. Тут можна піддивитися тематику та актуальність роликів, щоб здобути натхнення для їх створення та просування.

Наприклад, останнім часом набув популярності та увійшов у тренди серіал трилер “Гра в кальмара” режисера Хван Дон Хек. Автори з усього світу почали знімати відео роз'яснення епізодів, розповідати про факти з серіалу або про те, як ігри в кальмари виглядали б в реальному житті. Формати розповідей про реальність та правдоподібність життєвих ситуацій можуть стати корисними і для вашого бізнесу. Наприклад, покращити продаж трендових білих сліпонів Vans та зелених спортивних костюмів, таких як у акторів серіалу, тільки продуктів саме вашого бренду.

Наприклад, останнім часом набув популярності та увійшов у тренди серіал трилер “Гра в кальмара” режисера Хван Дон Хек. Автори з усього світу почали знімати відео роз’яснення епізодів, розповідати про факти з серіалу або про те, як ігри в кальмари виглядали б в реальному житті. Формати розповідей про реальність та правдоподібність життєвих ситуацій можуть стати корисними і для вашого бізнесу. Наприклад, покращити продаж трендових білих сліпонів Vans та зелених спортивних костюмів, таких як у акторів серіалу, тільки продуктів саме вашого бренду.

Також ви можете переглянути щорічний глобальний звіт YouTube Culture&Trends Report, у якому спеціалісти з трендів YouTube Ads Marketing розповідають про майбутнє відеоконтенту.

Створення відео з метою потрапити в ТОП та рекомендації YouTube як бути “У тренді” 

Висновки

 1. YouTube вважають топовою відеоплатформою, ним часто користуються бренди і рекламодавці, а ще він має дуже привабливі переваги переваги для просування бізнесу. Наприклад, такі як перегляд відео з будь-якої точки світу, безкоштовне створення каналу та взаємодія з ним, реклама, що залучає користувачів, інтерактивність та управління контентом, мотивація, додаткові можливості та продукти.
 2. Більше 2 мільярдів аудиторії серед користувачів YouTube це майже третина всіх юзерів Інтернету.
 3. У квітні 2021 року YouTube увійшов до п’ятірки найбільш відвідуваних веб-сайтів у світі. Водночас відеоплатформа посіла друге місце з кількістю в 21,9 мільярдів відвідувань, на першому місці Google — 75,1 млрд відвідувань.
 4. Відеоплатформа має спеціальний сервіс YouTube Creators Research для досліджень аудиторії. Тут маркетологи можуть переглянути актуальні дані та поділитися своїми відкриттями. Мета ресурсу допомогти сформувати найкращий YouTube для авторів та отримати корисні інсайти про аудиторію.
 5. Серед трендів просування бізнесу YouTube у 2022 році виділяють наступні: 80% аудиторії купують продукт у бізнесу після перегляду відео, формується довірливе ставлення користувачів до відеоконтенту та почуття причетності, важлива наявність правильно оформленого бізнес-каналу для просування на YouTube, якісна взаємодія між брендом та аудиторією, живі трансляції та YouTube Shorts, створення відео з метою потрапити в ТОП та рекомендації YouTube як бути “У тренді”.

Просування бізнесу на YouTube у 2022 році: тренди відеомаркетингу

Такоже читайте інші статті в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise Promotion Awards

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise...

Проєкт Дія.Бізнес здобув відзнаку European Enterprise Promotion Awards, як найкраща ініціатива, що допомагає малому та середньому бізнесу у виході на...

Чорна п'ятниця 2022

«Чорна п’ятниця» 2022: як змінилися витрати українців у...

«Чорна п’ятниця» 2022: де, на що і скільки витратили українці у тиждень наймасштабнішого роспродажу року

превью сторіс ua

Як дивитися сторіс так, щоб про це не дізнався конкурент

Якими сервісами та програмами скористатися, щоб анонімно переглядати сторіс інстаграм?

Як розробити УТП

Як розробити УТП: рекомендації та референси

Як розробити ефективну унікальну торгову пропозицію: рекомендації та вдалі приклади для натхнення

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності